نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Yousician لذت موسیقی را با دیزنی و پیکسارس سول جشن می گیرد newkerala.com # 7036

[ad_1]


نیویورک: Yousician ، پیشروترین پلتفرم یادگیری و پخش موسیقی در جهان ، با دیزنی و پیکسار همکاری می کند و موسیقی Soul را به سیستم عامل خود اضافه می کند تا موسیقی کاربران را در این تعطیلات به وجد بیاورد. Yousician Born to Play و Bigger Than Us را از موسیقی متن فیلم ارائه می دهد تا کاربران بتوانند یاد بگیرند و بازی کنند. Soul شامل آهنگسازی ها و تنظیمات موسیقی جاز توسط موسیقیدان مشهور جهان و نامزد GRAMMY جان باتیست و همچنین یک امتیاز اصلی توسط ترنت رزنور و آتیکوس راس (شبکه اجتماعی) برندگان اسکار است.

در طول یک سال گذشته ، یوسیسیان تلاش کرده است تا با اتصال کاربران با هنرمندان و موسیقی مورد علاقه خود ، رویکرد خود را در مورد محتوای کاربر پیاده کند. یوسیسیان می خواهد به کاربران القا کند تا سفر موسیقی خود را ادامه دهند و آنها را در این فصل تعطیلات شاد کنند.

آهنگ موسیقی متن Born to Play و Bigger Than Us برای مطالعه و پخش از Yousician در تاریخ 4 ژانویه در دسترس خواهد بود. آن برای همه کاربران Yousician در سراسر جهان – مشترکان رایگان ، حق بیمه و حق بیمه در دسترس خواهد بود. دیزنی و سول را از 25 دسامبر به صورت انحصاری در دیزنی + پخش کنید.

یوسیک لذت موسیقی را با روح دیزنی و پیکسار جشن می گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *