نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Yousician لذت موسیقی را با دیزنی و پیکسارس سول جشن می گیرد newkerala.com # 7036نیویورک: Yousician ، پیشروترین پلتفرم یادگیری و پخش موسیقی در جهان ، با دیزنی و پیکسار همکاری می کند و موسیقی Soul را به سیستم عامل خود اضافه می کند تا موسیقی کاربران را در این تعطیلات به وجد بیاورد. Yousician Born to Play و Bigger Than Us را از موسیقی متن فیلم ارائه می دهد تا کاربران بتوانند یاد بگیرند و بازی کنند. Soul شامل آهنگسازی ها و تنظیمات موسیقی جاز توسط موسیقیدان مشهور جهان و نامزد GRAMMY جان باتیست و همچنین یک امتیاز اصلی توسط ترنت رزنور و آتیکوس راس (شبکه اجتماعی) برندگان اسکار است.

در طول یک سال گذشته ، یوسیسیان تلاش کرده است تا با اتصال کاربران با هنرمندان و موسیقی مورد علاقه خود ، رویکرد خود را در مورد محتوای کاربر پیاده کند. یوسیسیان می خواهد به کاربران القا کند تا سفر موسیقی خود را ادامه دهند و آنها را در این فصل تعطیلات شاد کنند.

آهنگ موسیقی متن Born to Play و Bigger Than Us برای مطالعه و پخش از Yousician در تاریخ 4 ژانویه در دسترس خواهد بود. آن برای همه کاربران Yousician در سراسر جهان – مشترکان رایگان ، حق بیمه و حق بیمه در دسترس خواهد بود. دیزنی و سول را از 25 دسامبر به صورت انحصاری در دیزنی + پخش کنید.

یوسیک لذت موسیقی را با روح دیزنی و پیکسار جشن می گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *