نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

WME Armie Hammer را در میان ادعاهای شبکه های اجتماعی newkerala.com # 22708 قرار داده است

[ad_1]

به گزارش ورایتی ، WME پس از اتهامات مداوم علیه این بازیگر که در ماه گذشته در شبکه های اجتماعی ظاهر شد ، از بازیگر “مرا به نام خود صدا کن” جدا شد. یک منبع آگاه تأیید کرد که روزنامه نگار شخصی هامر نیز استعفا می دهد.

این خبر پس از ترک نقش های چکش در چند پروژه منتشر می شود. او قرار بود با جنیفر لوپز در فیلم Lionsgate “عروسی تفنگ ساچمه ای” بازی کند ، اما استودیو گفت که او می خواهد در میان جنجالی که پیام های مستقیم از چکش و جزئیات خیالات مزاحم جنسی از حساب های ناشناس در شبکه های اجتماعی بیرون می آید ، بازنشسته شود. هفته گذشته ، هامر از “پیشنهاد” بیرون آمد تا پدرخوانده را خلق کند.

در گزارش های رسانه های اجتماعی مبنی بر عدم بررسی این بازیگر ، وی گفتگوهای بی شماری از ماهیت صریح جنسی را نشان داد و نشانگر شیطنت های آدم خواری بود ، جایی که او ادعا کرد اشتهای جنسی خود را برای نوشیدن خون ، بریدن انگشتان پا و شریک زندگی جنسی خود ابراز می کند. هامر تخیلات تجاوز را در پیام ها توصیف می کند.

راه اندازی Hammer توسط WME یک روز پس از آن منتشر می شود که ورایتی گزارشی با محوریت تجارت پس از اتهامات Hammer را منتشر کرد و به بررسی انتقادی نحوه برخورد هالیوود با اوضاع پرداخت. یک منبع به آژانس گفت که در حالی که شاهد انتشار داستان های بیشتری در شبکه های اجتماعی با حضور زنان متهم به بازیگر به سو abuse استفاده ، دستکاری و زورگویی هستیم ، WME در مورد وضعیت Hammer به عنوان مشتری بحث کرده است.

به گزارش ورایتی ، همر در حال حاضر در بحبوحه طلاق عمومی با مجری تلویزیون ، روزنامه نگار و کارآفرین الیزابت چمبرز است که وی نیز مشتری WME است. این زوج دو فرزند کوچک با هم دارند. (ANI / 11 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *