نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

WEF تاریخ ها را برای موضوع داووس روز 2021 اعلام کرد newkerala.com # 11034

[ad_1]


ژنو ، 19 ژانویه: مجمع جهانی اقتصاد (WEF) اعلام کرد که رویداد آن در داووس از 25 تا 29 ژانویه تحت عنوان “یک سال سرنوشت ساز برای بازیابی اعتماد” برگزار می شود. روز دوشنبه ، مجمع مستقر در ژنو گفت که بزرگترین رهبران جهان را برای رسیدگی به چالش های اقتصادی ، زیست محیطی ، اجتماعی و فناوری پس از همه گیری ویروس کرونا جمع می کند ، شین هوا گزارش داد.

این گزارش می گوید بیش از 1500 رهبر تجارت ، دولت و جامعه مدنی از بیش از 70 کشور و منطقه دستور کار یک سال حساس پیش رو را تعیین کرده و در مورد چگونگی تأثیرگذاری انقلاب چهارم صنعتی که به سرعت در حال پیشرفت است بحث می کنند.

کلاوس شواب ، بنیانگذار و مدیرعامل WEF ، گفت: “در زمینه همه گیری Covid-19 ، نیاز به اولویت بندی مجدد و اصلاح فوری سیستم ها در سراسر جهان در حال افزایش است.”

“بازگرداندن اعتماد به نفس و افزایش همکاری های جهانی برای ترویج راه حل های ابتکاری و جسورانه برای پایان دادن به همه گیری و تقویت بهبود پایدار بسیار مهم است.

شواب در بیانیه ای گفت: “این نشست بی نظیر فرصتی برای رهبران خواهد بود تا چشم انداز خود را ترسیم كرده و به مهمترین موضوعات زمان ما نظیر ضرورت تسریع در ایجاد شغل و حفاظت از محیط زیست بپردازند.”

WEF همچنین گفت که نتیجه گیری هفته برنامه داووس در گروه های هدف در حال کار بر روی مسائل جهانی برای نشست ویژه سالانه آینده در سنگاپور ، که در 25 تا 28 مه برگزار می شود ، شامل خواهد شد.

مجمع افزود: این جلسه با هدف ایجاد تأثیر ، بازیابی اعتماد به نفس و شکل دادن به سیاست ها و مشارکت های مورد نیاز در سال 2021 انجام خواهد شد.

WEF تاریخ ، موضوع برنامه داووس 2021 را اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *