نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Vivek به دختری برخورد می کند در حالی که بنگال Jharkhand را می زند newkerala.com # 7182

[ad_1]


کلکته (بنگال غربی) ، 12 ژانویه: ویوک سینگ اولین قرن خود را در کوتاه ترین قالب بازی به ثمر رساند تا بنگال را به پیروزی 16 بار برابر جهارخند در غنائم سید مشتاق علی در باغ های عدن در اینجا در روز سه شنبه برساند. ابتدا بنگال 161 دوش را با کمک 100 شکست ناپذیر از 64 توپ ویوک جمع کرد که شامل 13 محدودیت و سه شش بازی بود. او قدم های خود را به زیبایی طی کرد و هرگز نگذاشت سقوط دروازه ها حرکت او را مختل کند.

تیم میزبان با درخشش درخشان زوج Shreevats Goswami و Vivek شروع کرد و 60 گل برای اولین گل به ثمر رساند و گل اول 27 گل بود.

نمایش خیره کننده ایشان پورل با توپ پس از قهرمانی ویوک به بنگال کمک کرد تا هر چهار امتیاز بازی را بدست آورد. پورل سه ویکت را ناخوشایند اعلام کرد زیرا جارخند تنها موفق به کسب 145 دوش از 20 بازی خود شد.

در تعقیب این هدف ، ایشان کیشان ، کاپیتان جارخند 22 توپ از 25 توپ را به ثمر رساند ، در حالی که 28 توپ از 14 توپ توسط اوتکارش سینگ و 18 از 16 توپ توسط آنوکول روی آنها را پس از مایع 35 توپه 47 توسط ویرات سینگ ، انگیزه صحیحی برای تعقیب آنها ایجاد کرد. .

اما Jharkhand به طور منظم آخر هفته ها را از دست می داد ، زیرا بولینگ بنگال به لطف عملکرد درخشان Porel هرگز اجازه نمی داد که مبارزان وارد ریتم شوند. همچنین ، Writtick با شماره دو برای 25 از چهار دوره قبلی خود بازگشت.

بعد از مسابقه ، ویوك بكارت خود را به پدرش بیرندرا سینگ تقدیم كرد. وی در بیانیه ای گفت: “لذت بردن از یك قرن برای پیروزی در بنگال بسیار خوشایند بود. من می خواهم این را به پدرم تقدیم كنم.”

وی افزود: “همکاری افتتاحیه ما به خوبی انجام می شود. من برای انجام کاری اعزام شده ام و این واقعیت که من می توانم آن را به درستی انجام دهم بسیار راضی کننده است. بولینگ ما بولینگ خوبی دارد. ما یک نتیجه رقابتی را تعیین می کنیم. ما برنده هستیم و این مهم است.”

تروفی سید مشتاق علی: ویوک دختری را می زند در حالی که بنگال جارخند را می زند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *