نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Verizon و Unity دست به دست هم می دهند تا تجربه های جدیدی در زمینه بازی ایجاد کنند newkerala.com # 11326

[ad_1]


نیویورک ، 19 ژانویه: ارائه دهنده برجسته ارتباطات راه دور ورایزون روز سه شنبه با همکاری شرکت نرم افزاری بازی های ویدیویی Unity برای ایجاد تجارب دیجیتال جدید برای گیمرها ، از برنامه های سرگرمی تا جعبه ابزارهای سازمانی با استفاده از 5G ، محاسبات پایان به پایان تلفن همراه ، اعلام کرد. (MEC) و فناوری سه بعدی در زمان واقعی. در بیانیه این شرکت ها آمده است: ترکیب فناوری 5G و MEC ورایزون با پلت فرم توسعه سه بعدی در زمان واقعی Unity می تواند انواع مختلفی از برنامه های کاربردی سه بعدی را بدون نیاز به سخت افزار گران قیمت امکان پذیر کند.

تامی اروین ، مدیر عامل شرکت Verizon Business گفت: “ما در حال ورود به دوره ای از اختلال در فن آوری هستیم که در آن 5G و MEC نه تنها کل چرخه حیات شرکت را متحول می کند ، بلکه نحوه تجربه بازی ها و سرگرمی توسط مصرف کنندگان را نیز تغییر می دهد.”

“چه شما شرکتی باشید که با استفاده از بینش های پیش بینی شده در زمان واقعی ، بینایی رایانه ای ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ، چگونه تجارت خود را بازآفرینی می کنید ، یا یک گیمر موبایل که فقط می خواهد داغترین بازی جدید را در چند ثانیه بارگیری کند و از شدت لذت بردن ، بازی های چند نفره ، که به طور سنتی برای کنسول ها اختصاص داده می شود ، آینده در حال حاضر اتفاق می افتد ، “اروین توضیح داد.

5G و MEC در حال تغییر بازی در محیط های 3D غنی در زمان واقعی برای صنایعی مانند بازی ، خرده فروشی و ورزش هستند که نیاز به محتوای فوری برای کاربران دارند.

شرکتها همچنین از امکان استفاده از سرعتهای سریعتر ، پهنای باند بالاتر و تأخیر فوق العاده کم ارائه شده توسط 5G Ultra Wideband و MEC برای فعال کردن برنامههای سه بعدی تعاملی برای مشاغل استفاده خواهند کرد.

رایان پترسون ، معاون رئیس جمهور ، راه حل ها در یونیتی گفت: “ما می دانیم که جهان به محتوای AAA با سرعت بالا احتیاج دارد ، خواه یک برنامه آموزشی واقعیت افزوده باشد یا روباتی که یک دوقلوی دیجیتال را شبیه سازی کند.”

“5G برای ما این مهمترین بخش است که این تجربیات سه بعدی در زمان واقعی را بسیار آسان تر کرده و تقاضای اقتصاد در زمان واقعی را بهتر برآورده می کنیم.”

Unity پیشروترین بستر جهانی برای ایجاد و کار با محتوای سه بعدی در زمان واقعی است.

Verizon و Unity برای خلق بازی های جدید دست به دست هم می دهند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *