نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Uber خدمات تحویل الکل دریزلی را با قیمت 1.1 میلیارد دلار دریافت می کند newkerala.com # 20650

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 3 فوریه: استقبال از اوبر با یک معامله 1.1 میلیارد دلاری خدمات تحویل الکل دریزلی را به دست آورد و در نهایت بازار دریزلیز با برنامه Uber Eats ادغام خواهد شد. Drizly بازار پیشرو الکل در ایالات متحده است که در بیش از 1400 شهر موجود است.

پس از اتمام معامله ، Drizly به یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Uber تبدیل خواهد شد.

دارا خسروشاهی مدیرعامل اوبر گفت: “با آوردن دریزلی به خانواده اوبر ، ما می توانیم با قرار دادن دریزلی در معرض دید مخاطبان اوبر و گسترش حضور جغرافیایی خود در ردپای جهانی خود در این سالها ، این مسیر را تسریع كنیم.”

شرکت Drizly روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که Drizly با هزاران خرده فروش محلی در تلاش است تا یک انتخاب باورنکردنی آبجو ، شراب و نوشیدنی های غیر الکلی را با قیمت های رقابتی و شفاف در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

وی افزود ، خرده فروشان Drizly قادر خواهند بود از بهترین فناوری در کلاس مسیریابی Uber و پایگاه کاربری قابل توجهی استفاده کنند.

“بنیانگذار و مدیر عامل شرکت درلی ، کوری رلاس.

“دریزلی هشت سال گذشته صرف ساخت زیرساخت ها ، فناوری و مشارکت کرده است تا خریدی را که شایسته آن است به مصرف کننده برساند.”

Drizly قصد دارد همزمان با دستیابی به فناوری های پیشرفته در بازار موبایل در بزرگترین بستر تحویل غذا و سوارکاری در جهان ، در بخش رشد و رقابت سریع خود به نوآوری و توسعه بپردازد.

انتظار می رود این خرید در نیمه اول سال 2021 به پایان برسد.

Uber با 1.1 میلیارد دلار خدمات تحویل الکل Drizly را تحویل می گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *