نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

U-Haul 50 کشور را در رشد مهاجرت رتبه بندی کرده است newkerala.com # 6186

[ad_1]

ققنوس: اگر فکر می کنید تنسی مکانی سرگرم کننده برای بازدید است و مکانی زیبا برای زندگی است ، یک شماره بگیرید و در صف باشید. مشتریان U-Haul بسیار جلوتر از شما هستند. این کشور داوطلب بیشترین سود خالص را از طریق عبور کامیون های U-Haul از مرزهای خود در سال 2020 گزارش کرد و برای اولین بار آن را به رتبه 1 رشد U-Haul تبدیل کرد.

کشورهای رشد از سود خالص کامیون های یک طرفه U-Haul که به ایالت وارد می شوند ، در مقایسه با خروج از این ایالت برای یک سال تقویمی محاسبه می شود. اطلاعات مربوط به روند مهاجرت از بیش از 2 میلیون معامله مشتری یک طرفه با کامیون های U-Haul جمع آوری می شود که سالانه انجام می شود.

هجوم جابجایی های DIY از طریق تنسی طی یک سال پر فراز و نشیب که با بیماری همه گیر ویروس کرونا مشخص شده است ، به این معنی است که کشوری غیر از فلوریدا و تگزاس برای اولین بار از سال 2015 ، زمانی که کارولینای شمالی در راس لیست قرار گرفت ، در رده های رشد قرار گرفت. .

مشتریان U-Haul از سال 19-2016 تگزاس و فلوریدا را به دو مقصد اول خود تبدیل کردند. تگزاس بیشترین سود خالص را از کامیون های یک طرفه U-Haul طی سه سال متوالی داشت تا اینکه فلوریدا سفارش خود را معکوس کرد و سال گذشته به شماره 1 رسید. تگزاس از نظر رشد دوم و فلوریدا در سال 2020 سوم است.

اوهایو ، آریزونا ، کلرادو ، میسوری ، نوادا ، کارولینای شمالی و جورجیا در حال تکمیل 10 ایالت برای رشد در سال 2020 هستند که وسایل نقلیه خودران همچنان به سمت جنوب شرقی مهاجرت می کنند و همچنین بازارهای جنوب غربی ، غرب میانه و کوه های سنگی.

کالیفرنیا با اختلاف زیاد در جایگاه آخر قرار دارد و ایلینوی را به عنوان ایالی با بیشترین خالص خالص کامیون های U-Haul جابجا می کند. کالیفرنیا در رتبه 48 یا پایین تر از 2016 قرار دارد. ایلینوی از سال 2015 که U-Haul رتبه بندی ایالت ها را بر اساس سود خالص سالانه آغاز کرد ، در رتبه 49 و 50 قرار دارد.

جف پورتر ، رئیس شرکت U-Haul نشویل گفت: “من افراد زیادی را از کالیفرنیا در حال حرکت (به تنسی) می بینم زیرا آنها جذب زندگی ما شده اند.” تنسی مالیات بر درآمد ندارد و بسیار دوستانه تجارت است. مشاغل زیادی وجود دارد. مردم و شرکت ها توجه می کنند. مکانهایی مانند نشویل ، مورفریسبورو و کلارکسویل تعداد زیادی از ساکنان جدید را به خود جلب کرده است. نشویل به طور مداوم در حال رشد است و حتی دوران COVID-19 نیز سرعت آن را کم نمی کند. ما قبل از ورود ویروس شاهد حرکت بودیم ، اما من فکر می کنم این وضعیت افراد بیشتری را از ساحل غربی به کشور ما سوق داده است.

در هنگام ورود U-Haul تنسی شرقی و مرکزی از بزرگترین دستاوردها برخوردار شد. شهرهایی که بیشترین رشد را دارند شامل ناکسویل ، سه شهر ، کوکویل ، کلارکسویل ، کلیولند ، مورفریسبورو و مری ویل هستند.

ورود کامیون های یک طرفه U-Haul به تنسی 12٪ جهش داشت ، در حالی که پروازها در سال 2019 فقط 9٪ افزایش یافت و این اختلاف آن را در نمودارها قرار داد. ورودی ها 50.6٪ از کل ترافیک یک طرفه U-Haul در تنسی را تشکیل می دهد ، که یک سال پیش در بین کشورهای رشد 12th بود.

بهترین چیز در مورد تنسی مهمان نوازی جنوب است. کلی مک کوئد ، شرکت U-Haul از رئیس ناکسویل گفت: “مردم نسبت به یکدیگر شایسته هستند.” من معتقدم که جذب تنسی جو روستایی است. دولت هنوز از نظر منطقه بندی و نظم دهی ظالمانه نیست ، بنابراین مردم می توانند ساختمان سازی کنند و شهرها دوستدار تجارت هستند. گردشگری در این منطقه به ویژه برای کوههای بزرگ دودی یک برابری بزرگ است. کارهای زیادی در فضای باز انجام می شود.

U-Haul درست در کنار ایالت رشد می کند. ما فقط تبدیل های سازگار را برای استفاده مجدد از فروشگاه های بسته Kmart برای امکانات جدید در Kingsport و Bristol اضافه کرده ایم و در حال حاضر در حال ساخت یک فروشگاه اصلی در ناکسویل هستیم تا تقاضای مشتری برای محصولات و خدمات ما را برآورده کنیم.

اگرچه روند مهاجرت U-Haul ارتباط مستقیمی با جمعیت یا رشد اقتصادی ندارد ، اما داده های رشد این شرکت یک شاخص موثر در میزان جذب و حمایت ساکنان از شهرها و ایالات است.

U-Haul به لطف شبکه گسترده ای که 50 کشور و 10 استان کانادا را تحت پوشش خود دارد ، نهادی برای روند مهاجرت است. پوشش جغرافیایی بیش از 22000 سایت مشترک U-Haul کامیون و تریلر ، نمای کاملی از مکانهای حرکت مردم مانند هیچ یک در صنعت را فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *