نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

things نکته ای که باید قبل از استخدام یک طراح داخلی به یاد داشته باشید newkerala.com # 6949

[ad_1]

دهلی نو ، 12 ژانویه: آیا قصد استخدام دکوراتور داخلی را دارید؟ در این صورت ، باید از قبل برنامه ریزی کنید تا حداکثر بازده را بدست آورید. از بودجه و برنامه ، گرفته تا الهام و چیزهای مورد نیاز ، باید آماده باشید تا با طراح داخلی خود گفتگوی عمیقی داشته باشید تا به او در درک نیازهایتان کمک کنید. Swati Goorha ، بنیانگذار و amp؛ مدیر عامل و مدیر ارشد طراح داخلی در Swati Goorha Designs ، چند نکته را ذکر کرده است که باید قبل از استخدام یک طراح داخلی به خاطر داشته باشید. بودجه خود را بدانید

یکی از اولین مواردی که قبل از استخدام یک طراح داخلی باید به خاطر داشته باشید ، بودجه شماست. به زبان ساده ، می خواهید چقدر در این پروژه طراحی داخلی هزینه کنید؟ هنگام صحبت با یک طراح داخلی ، یکی از اولین چیزهایی که آنها می پرسند بودجه شماست. بودجه شما همچنین می تواند تعیین کند که آیا شما توانایی تهیه خدمات طراحی داخلی با سرویس کامل را دارید یا در عوض برخی از کارها را خودتان انجام می دهید و از یک سرویس طراحی مجازی استفاده می کنید که راهنمایی و مشاوره به شما ارائه می دهد. هرکسی بودجه متفاوتی را برای یک پروژه در نظر گرفته است. مهم است که قبل از شروع کار خود را درک کنید تا طراح شما بتواند به شما در ماندن در آن کمک کند. اگر از تعیین بودجه واقع بینانه مطمئن نیستید ، طراح شما همچنین می تواند در تهیه بودجه برای پروژه شما کمک کند.

جدول زمانی خود را حدس بزنید

جدول زمانی شما جنبه مهم دیگری است که باید قبل از استخدام یک طراح داخلی به خاطر بسپارید. چند هفته ، چند ماه یا یک سال وقت دارید؟ آیا تا زمانی که به نتایج دلخواه برسید جدول زمانی شما سنگ یا تنظیم شده است؟ آیا محصولات خرده فروشی یا فقط مصرف کننده می خواهید (که در هنگام کار با یک طراح اغلب قیمت بهتری دارند اما کار سفارشی بیشتر طول می کشد)؟ جدول زمانی شما می تواند برخی از انتخاب های طراح داخلی شما را تحت تأثیر قرار دهد ، بنابراین شناختن جدول زمانی و اطمینان از اینکه طراح داخلی آن را درک می کند بسیار مهم است.

الهام بگیرید

قبل از تماس با یک طراح داخلی ، خودتان دریابید که چه چیزی شما را الهام می دهد. با استفاده از Pinterest یک پوشه الهام بخش یا صفحه الهام بخش ایجاد کنید یا تصاویر فضاهایی را که دوست دارید ذخیره کنید. در حالی که طراحان داخلی فوق العاده با استعداد هستند و می توانند معجزه کنند ، آنها باید درک کنند که ایده شما از یک فضای کامل چیست. همچنین باید هر آنچه راجع به فضای فعلی خود دوست دارید یا دوست ندارید برای طراح خود توضیح دهید. این به طراح کمک می کند فضایی زیبا و متناسب با سلیقه و احساس شما ایجاد کند.

دریابید که به چه خدماتی نیاز دارید

طراحان داخلی معمولاً خدمات مختلفی را ارائه می دهند. شما می توانید از بین طراحی کامل سرویس ، طراحی مجازی ، طراحی حمام ، طراحی اتاق یک نفره و بسیاری از خدمات دیگر یکی را انتخاب کنید. قبل از تماس با طراح داخلی خود ، باید بدانید که کدام خدمات مربوط به پروژه شما هستند. آیا به دنبال یک طراح داخلی هستید که از همه چیز برای شما مراقبت کند؟ یا می خواهید کسی باشید که براساس توصیه های یک طراح داخلی حرفه ای تصمیم می گیرد؟ این س questionsالات را از خود بپرسید تا آماده باشید اهداف پروژه طراح خود را به روشنی توضیح دهید. اگر 100٪ مطمئن نیستید به کدام یک از خدمات علاقه دارید ، زیاد استرس نداشته باشید ، زیرا طراح داخلی شما در تصمیم گیری به شما کمک می کند.

بایدها و موارد خوب خود را تعیین کنید

چه چیزی واقعاً برای شما در پروژه طراحی مهم است؟ همه ما همه چیز را می خواهیم ، اما وقتی این مسئله واقعاً مهم است ، بدون چه چیزی نمی توانید زندگی کنید؟ برای شما ضروری است که موارد ضروری و مورد نیاز خود را شناسایی کنید. آیا شما عاشق مطالعه هستید و یک فضای مطالعه راحت و دنج می خواهید و همه هزینه های آن را پرداخت می کنید و با طراحی شخصی منتظر آن می شوید؟ آیا ظاهری را که در سفرهای خود زندگی کرده اید و دوست داشته اید ، یا در ملاقات با خانواده و دوستان ، یا در یک فیلم یا رسانه می خواهید ، و حتما آن را دارید ؟؟ اگر موردی وجود دارد که امکان مذاکره وجود ندارد ، باید طراح داخلی خود را در جریان بگذارید.

گواهینامه ها و توصیه ها

طراح و دکوراتور یکی نیستند. امروزه می توان همه را طراح نامید. اما آیا آنها هنر و علم را در مورد معماری و طراحی و همچنین رفتار مصرف کننده درک می کنند؟ سعی کنید در مورد اینکه چه کسی یک طراح قابل اعتماد است اطلاعات کسب کنید. آیا طراحان نام بجای فقط نام و کارهایی که شخصی استخدام کرده است ، در ملاقات با شما و کار با شما نقش دارند؟ آیا طراحان وابستگی ، سابقه و توصیه هایی در صنعت دارند که قابل تأیید باشند؟ آیا از طرف یکی از دوستان یا خانواده ای که با طراح کار کرده است پیشنهادی برای طراح دریافت کرده اید؟ این س questionsالات را از طراح در مورد اعتبار آنها و اینکه آیا مستقیماً در پروژه شما نقش دارند ، بپرسید. با چندین پروژه قبلی مانند شما از چندین مشتری قبلی درخواست توصیه کنید.

فرم شخصیت

یک طراح در شخصی ترین فضاهایی که شما و خانواده در آن زندگی می کنید کار خواهد کرد. آیا راحت هستید و آیا با طراح خود رابطه اعتماد دارید؟ اگر شخصیت خوبی داشته باشید که متناسب با طراح شما باشد ، به شما کمک می کند. برخی از پروژه ها مدت طولانی طول می کشند ، می توانند 1-2 سال باشند و شما باید به جاده بروید ، و به عنوان یک شریک زندگی با طراح کار کنید. شما باید در برقراری ارتباط و همکاری با شخصی راحت باشید و وقت خود را صرف درک شخصیت و اهداف پروژه خود کنید. طراح شما برای شخصی سازی فضای شما متناسب با سبک زندگی شما باید در مورد همه جنبه های زندگی شما اطلاعاتی کسب کند. اطمینان حاصل کنید که شخصی را که می توانید به او اعتماد کنید استخدام می کنید. پس از یافتن فرد مناسب برای این کار ، باید به او اعتماد کنید تا بهترین توصیه ها را برای شما انجام دهد و اجازه دهید آنها شما را به خانه رویایی خود ببرند.

(می توانید با Puja Gupta به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *