نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Tendulkar خشونت نژادی SCG را محکوم می کند newkerala.com # 6182

[ad_1]


سیدنی ، 11 ژانویه: ساچین تندولکار ، قهرمان افسانه ای هندی ، موارد گزارش شده از سو abuse استفاده نژادی را در سومین آزمایش بین استرالیا و هند در زمین کریکت سیدنی محکوم کرد و گفت کسانی که به نژادپرستی روی می آورند جایی در صحنه ورزش ندارند.
Tendulkar با ورود به توییتر گفت که کریکت هرگز تبعیض قائل نیست و هدف این ورزش اتحاد مردم است ، نه تقسیم آنها.

“ورزش قصد دارد ما را متحد کند ، نه ما را از هم جدا کند. کریکت هرگز تبعیض قائل نمی شود. این باشگاه و توپ استعداد فردی را که آنها را در اختیار دارد تشخیص می دهند – نه نژاد ، رنگ ، مذهب یا ملیت. کسانی که این را درک نمی کنند جایی ندارند در یک میدان ورزشی “، گفت 47 ساله.

تیم هند از مسابقه دیوید بون در مورد خشونت نژادی ادعا شده علیه بازیکنان – جاسپر بومرا و محمد سراج – در پایان بازی در روز سوم از قسمت SCG به داور اطلاع داد. این حادثه روز یکشنبه مجدداً اتفاق افتاد ، پس از آن شش نفر در هنگام ورود دوم در استرالیا در روز چهارم ، درست قبل از چای از جایگاه بیرون رانده شدند.

ویرات کهلی ، محمد شامی ، وی وی اس لاکسمن ، هارباجان سینگ و بسیاری دیگر حوادث آزار نژادی در SCG را محکوم کردند و خواستار برخورد سختگیرانه با عاملان این جنایت شدند.

کریکت استرالیا (کالیفرنیا) ، به نوبه خود ، از تیم هند عذرخواهی کرد و تحقیقات درباره حوادث را آغاز کرد.

“CA منتظر نتیجه تحقیقات شورای بین المللی کریکت در مورد مسئله ای است که روز شنبه به SCG گزارش شده است. پس از شناسایی عاملان ، CA قوی ترین اقدامات ممکن را تحت قانون ضد آزار و اذیت ما انجام می دهد ، از جمله ممنوعیت های طولانی مدت ، تحریم های اضافی و ارجاعات کارول ، رئیس صداقت و امنیت کریکت استرالیا ، در بیانیه ای رسمی گفت: “به عنوان افسران NSW. به عنوان مجری این مجموعه ، بدون هیچ گونه ادعایی از دوستان خود در تیم کریکت هند عذرخواهی می کنیم و به آنها اطمینان می دهیم که موضوع را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.” .

دادگاه بین المللی کیفری نیز این رویدادها را با نژادپرستی محکوم کرد و گفت که تمام حمایت لازم را برای بررسی حوادث به کریکت استرالیا داده است.

مانو سوهنی مدیر عامل ICC گفت: “در ورزش ما جایی برای تبعیض وجود ندارد و ما از اینکه اقلیت کمی از طرفداران فکر می کنند این رفتار نفرت انگیز قابل قبول است ، بسیار باورنکردنی هستیم.”

کریکت هرگز تبعیض قائل نیست: Tendulkar خشونت نژادی علیه SCG را محکوم می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *