نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Telangana CM پیروزی تاریخی تیم هند را در بریزبن تبریک می گوید newkerala.com # 11238

[ad_1]


حیدرآباد ، 19 ژانویه: ک. چاندراسخار رائو ، رئیس وزیر تلانگانا ، پیروزی بزرگ تیم کرکت هند را در چهارمین و آخرین آزمایش برابر استرالیا در بریزبن تبریک گفت. وی با هدایت آژینکیا رهانه ، در تست آخر The Gabba سه ویکی استرالیا را شکست داد و در سری چهار بازی Border-Gavaskar با نتیجه 2-1 پیروز شد. تیم هند با وجود غیبت کاپیتان ثابت ویرات کولی و دیگر بازیکنان اصلی ، با تبدیل شدن به اولین تیم شکست استرالیا در گابا در بیش از 32 سال ، تاریخ ساز شد.

رائو تیم هند را به خاطر عملکرد عالی با منابع محدود تبریک گفت. راو در بیانیه ای گفت که این پیروزی تاریخی برای همیشه به یادگار مانده است.

رئیس اتحادیه Telangana N. Utham Kumar Reddy نیز از پیروزی هند در این مجموعه استقبال کرد.

ردی در توئیتر خود نوشت: “چه سریال درخشانی بود! آنچه در زمین لرزان آغاز شد به زودی شاهد اجرای عالی بازی های بتمن بود ؛ بولینگ.”

“پانت ، ویهاری ، سراج ، پوجارا ، گیل بسیار چشمگیر هستند ؛ کاپیتانی رهانه درجه یک بود. تیم تبریک هند !!” او اضافه کرد.

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات KT Rama Rao نیز در توییتر خود به تیم هند تبریک گفت.

“چه بازی فوق العاده ای ایامپ ؛ چه تیم بزرگی !! شما از ما یک تیم هند افتخار می کنید. یک تجسم واقعی از هند جدید ؛ خرد ، شجاعت ، هرگز بگویید ، نگرش ذهن Iamp ؛ پر از روده و شهرت بهترین سری آزمون در مدت طولانی عبادت آقایانی که قبلاً 2021 را زیبا جلوه داده اند ، “گفت راما رائو.

پیش از این ، او از ارائه محمد سراج بولینگ سریع ، که از حیدرآباد می آید ، استقبال کرد.

“چه عملکرد شگفت انگیزی از پسر ما حیدرآبادی # سراج محمد و آن هم پس از تحمل چنین ضرر شخصی غم انگیزی. عملکرد شما این امید را به هند برای پیروزی در سریال داد. من مطمئن هستم پدر شما باید یک مرد مغرور باشد که از بالا به شما برکت دهد “

Telangana CM به تیم هند برای پیروزی تاریخی در بریزبن تبریک می گوید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *