نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

SpaceX اولین ماموریت فضانورد غیرنظامی جهان را در اواخر سال 2021 به مدار می آورد. newkerala.com # 19830

[ad_1]


توسط رینا بهارداوج ، واشنگتن ، 2 فوریه: SpaceX روز دوشنبه اعلام کرد چهار فرد را با کپسول Crew Dragon به دور زمین پرتاب می کند ، که “اولین ماموریت غیرنظامی” جهان لقب گرفته است. قرار است در سه ماهه چهارم سال 2021 راه اندازی شود. فرماندهی فضاپیمای این شرکت را جارد آیزاکمن ، بنیانگذار و مدیرعامل Shift4 Payments که یک خلبان آموزش دیده نیز است ، بر عهده خواهد داشت. این مأموریت ، معروف به Inspiration4 ، به دنبال افزایش حمایت از بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود است.

در این بیانیه آمده است: “جارد آیزاکمن ، بنیانگذار و مدیرعامل Shift4 Payments ، سه صندلی کناری خود را در هیئت مدیره Dragon به اعضای عموم مردم اهدا می کند که در هفته های آینده اعلام خواهد شد.”

“خدمه Inspiration4 با استفاده از یک وسیله پرتاب Falcon 9 و فضاپیمای Dragon ، مکانیک مداری که در گرانش ، جاذبه صفر و سایر اشکال آزمایش تنش کار می کنند ، از SpaceX آموزش فضایی را برای فضانوردان دریافت خواهند کرد. و تمرینات خروج ، و همچنین شبیه سازی های جزئی و کامل مأموریت ها ، “اضافه شده است.

این سفر چند روزه که هر 90 دقیقه با یک مسیر پرواز سفارشی به دور زمین می چرخد ​​، در هر مرحله از کنترل مأموریت از نزدیک کنترل خواهد شد.

پس از اتمام ماموریت ، فضاپیمای اژدها دوباره وارد جو زمین می شود تا در آبهای نرم در سواحل فلوریدا فرود آید.

SpaceX اولین مأموریت فضانورد غیرنظامی جهان را در اواخر سال 2021 به مدار می آورد.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *