نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Sia توییتر را حذف می کند در میان جنجال بر سر موسیقی فیلم newkerala.com # 22192

[ad_1]

به گزارش E! اخبار ، “موسیقی” که روز چهارشنبه دو نامزدی گلدن گلوب دریافت کرد ، با انتقاد از انتخاب بازیگران رقصنده آمریکایی مدی زیگلر در نوجوانی در طیف اوتیسم مواجه شد.

این فیلم که لسلی اودوم جونیور نیز در آن بازی می کند ، مورد انتقاد قرار گرفت ، خصوصاً پس از آنکه سیا در توییتر گفت که نمی تواند بازیگری با اوتیسم پیدا کند تا شخصیت مدی به نام موسیقی را بازی کند.

این فیلم همچنین پس از اینکه مشخص شد صحنه ای از فیلم شخصیت مدی را به تصویر می کشد ، که در طی یک اپیزود مهار می شود ، مورد انتقاد شدید قرار گرفت ، چیزی که افراد جامعه اوتیسم به آن اشاره می کنند می تواند به اندازه شخصی که بازداشت شده خطرناک باشد و برای کسی که آن را محدود می کند.

سیا انتقاد از انتخاب بازیگر مادی را که چندین بار در ویدیو موسیقی هایش کار کرده است ، رد کرد. روز پنجشنبه ، با این حال ، شیا به رسانه های اجتماعی مراجعه کرد و گفت که اکنون در حال گوش دادن به کسانی است که با صحنه جنجالی بحث می کنند.

سیا عذرخواهی کرد و توضیح داد که محتوای فیلم را ویرایش می کند و بیانیه ای را در ابتدای فیلم اضافه می کند. وی در توییتر نوشت: “متاسفم”.

خواننده “قلب الاستیک” افزود: “قول می دهم ، گوش دادم. فیلم MUSIC هرچه پیشرفت می کند ، این هشدار را در سر فیلم MUSIC خواهد داشت و به هیچ وجه استفاده از محدودیت را برای کودکان اوتیسم توجیه نمی کند. درمانی که می تواند برای توضیح روشهای ایمن برای بازخورد حس عمقی تحت فشار عمیق برای کمک به ایمنی در فروپاشی مورد مشورت قرار گیرد. “

وی ادامه داد: “من قصد دارم صحنه های مهار شده را از همه نسخه های چاپی آینده حذف کنم. من به افراد اشتباه گوش دادم و این مسئولیت من است ، بدیهی است که تحقیقات من نه به اندازه کافی کامل ، نه به اندازه کافی گسترده بود.”

با این حال ، اندکی پس از توئیت در مورد تکذیب نامه اضافه شده در فیلم ، دستگیره توئیتر سیا غیرفعال شد. اگرچه به ظاهر توییتر وی را پاک می کند ، اینستاگرام سیا هنوز فعال است.

روز چهارشنبه ، او به افتخار نامزدی گلدن گلوب ، پوستری از موسیقی به اشتراک گذاشت و در عنوان “این فیلم نامه ای عاشقانه به هرکسی است که احساس کرده است بی صدا است” نوشت. چه تجربه شگفت انگیز ، مهیج و حیرت انگیزی است. تبریک به کل بازیگران و خدمه و تشکر از مطبوعات خارجی هالیوود. چه افتخاری! “

«موسیقی» باید از تاریخ 12 فوریه سال جاری در نمایشگرهای بزرگ اکران شود. این موزیکال نقش هادسون را به عنوان زو ، یک فروشنده مواد مخدر به تازگی هوشیار بازی می کند که ناگهان سرپرست خواهر کوچکترش به نام موزیک (مادی) می شود ، نوجوانی با نیازهای ویژه که از طریق دستگاهی در مورد او صحبت می کند و همیشه از طریق هدفون های بزرگ به موسیقی گوش می دهد. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *