نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Shazam 2 هنری کاویل را به عنوان سوپرمن نخواهند داشت newkerala.com # 22686

[ad_1]

دو منبع با اطلاع مستقیم از تولید و گرافیک کاویل به Variety تأیید کرده اند که هنری کاویل در فیلم آتی DC “Shazam Rage of the Gods” به عنوان سوپرمن ظاهر نخواهد شد.

این فیلم دنباله ای برای فیلم پرطرفدار سال 2019 “Shazam!” خواهد بود که با موفقیت چشمگیری روبرو شد و در گیشه ارائه شد و باعث گمانه زنی در مورد آنچه ممکن است دنباله آن باشد. به راحتی می توان فهمید که چرا شایعات حضور کاویل در دنباله فیلم “Shazam” سریع خواهد بود.

در تلاش برای مقابله با آخرین شایعات در مورد ظاهر کاویل در ادامه ، دیوید اف سندبرگ کارگردان اشاره کرد که در یک زمان کاویل مجبور شد بینی و جوراب شلواری سوپرمن را بپوشد. “Shazam!”

سندبرگ روز جمعه (به وقت محلی) در توئیتی نوشت: “در اواسط فیلمبرداری Shazam ، برنامه همچنان حضور كاویل در آن بود.” به همین دلیل سندبرگ می گوید در مورد شایعات مربوط به انتخاب بازیگران برای كاویل اظهار نظری نمی كند. “

– Shazam! با بازی اشر آنجل در نوجوانی بیلی بتسون ، که در جادوگری با قدرتهایی غوطه ور شده است که او را به ابرقهرمان Shazam (با بازی Zachary Levy) تبدیل می کند.

اولین فیلم قابل بازبینی قوی و دهان به دهان عالی در سراسر جهان. – Shazam! در جهان بزرگتر سینمایی ایجاد شده توسط Man of Steel در سال 2013 اتفاق می افتد و تمام مدت به سوپرمن اشاره دارد. در صحنه ، سوپرمن حتی در قاب قدم می گذارد ، اما فقط از گردن به پایین قابل مشاهده است. وی در این فیلم توسط بدلکار رایان هندلی بازی کرد. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *