نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Shastri به تیم هند newkerala.com # 11575بریزبن ، 20 ژانویه: راوی شستری ، مربی هندی ، به “اعتمادی” که بازیکنانش پس از پیروزی تاریخی برابر استرالیا در گابا در چهارمین آزمایش روز سه شنبه ، در یک سخنرانی به تیم ابراز داشتند ، ادای احترام کرد.
هند با سه ویکت استرالیا را شکست داد تا سومین بالاترین پیگیری خود در تاریخ را در تست ها به پایان برساند و پیروزی 2-1 را در این سری به ثبت برساند.

این دومین پیروزی پیاپی آنها در سری مسابقات در استرالیا Down Under است و علیرغم این واقعیت رخ داد که هند به دلیل آسیب دیدگی در این سری تا شش بازیکن خود را از دست داد ، از جمله بازیکنان تندروی جلو جاسپریت بومرا ، محمد شامی ، راویچندران اشوین و دیگر عناوین -راوندرا یهودیه گرد شده است. هند همچنین تور را با از دست دادن فاجعه بار هشت ویکت در آدلاید پس از کشیدن با کمترین رکورد 36 آغاز کرد ، و پس از آن کاپیتان ویرات کولی برای تولد اولین فرزند خود عازم هند شد.

“شجاعت ، عزم راسخ ، نیرویی که نشان داده اید غیرواقعی است. شما بیش از یک بار سقوط کرده اید. آسیب دیدگی 36 ساله ، (و هنوز هم) به خود اعتماد دارید. این یک شبه اتفاق نیفتاد ، اما اکنون به خود ایمان دارید شستری در سخنرانی خود گفت ، ویدئویی که هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) در وب سایت خود بارگذاری کرد ، گفت: ”

“امروز هندوستان را فراموش کنید ، همه دنیا برخاستند و به شما سلام می کنند. به یاد بیاورید امروز چه کاری انجام داده اید ؛ شما باید از این لحظه لذت ببرید. آن را ترک نکنید ، تا آنجا که می توانید لذت ببرید. همه تازه واردان ، کارکنان پشتیبانی ، همه. شما فقط استثنایی. “

هند برای اولین بار در آزمون چهارم واشنگتن سوندار و ت. ناتاراجان را فرستاد و شامل شاردول تاکور بود که فقط یک تست قبل از بریزبن بازی کرده بود.

“این کار از ملبورن آغاز شد ، سیدنی خارق العاده بود ، بگذارید به سطح خود برسیم. و واقعیت این است که امروز این کار را کردی کاملاً استثنایی است. شوبمن (گیل) ، کار عالی. پوجی (چتشوار پوجارا) ، شما به عنوان جنگجوی نهایی شناخته خواهید شد. شستری گفت: “ریشاب (شلوار) ، کاملاً استثنایی. جینکس (آجینکیا رهانه) کشور را از موقعیتی که در آن قرار داشت هدایت کند و باعث شود آنها در وسط روش شما باشند ، فقط عالی باشند.”

“آخرین و نه مهمترین مورد از این مسابقه آزمایشی ، که دوست ندارم فراموش کنم ، سه اولین و اولین عملکرد آنها در اولین پاس است. ناتو (ناتاراجان) ، واشی (واشنگتن سوندار) و من می گویم شاردول زیرا او به سختی در اولین تست. این همان چیزی است که پشت استرالیا را شکست – شما پس از 180/6 بازگردید و 330-340 با این بند دریافت کنید. ماساژ دهنده و هیکل خود را فراموش نکنیم. از لحظه لحظه لذت ببرید ، بچه ها لذت ببرید. همه روزه اتفاق نمی افتد ، “Shastri گفت.

تمام دنیا برخاستند و به شما سلام می کنند: شاستری به تیم هند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *