نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Shastri به تیم هند newkerala.com # 11575

[ad_1]


بریزبن ، 20 ژانویه: راوی شستری ، مربی هندی ، به “اعتمادی” که بازیکنانش پس از پیروزی تاریخی برابر استرالیا در گابا در چهارمین آزمایش روز سه شنبه ، در یک سخنرانی به تیم ابراز داشتند ، ادای احترام کرد.
هند با سه ویکت استرالیا را شکست داد تا سومین بالاترین پیگیری خود در تاریخ را در تست ها به پایان برساند و پیروزی 2-1 را در این سری به ثبت برساند.

این دومین پیروزی پیاپی آنها در سری مسابقات در استرالیا Down Under است و علیرغم این واقعیت رخ داد که هند به دلیل آسیب دیدگی در این سری تا شش بازیکن خود را از دست داد ، از جمله بازیکنان تندروی جلو جاسپریت بومرا ، محمد شامی ، راویچندران اشوین و دیگر عناوین -راوندرا یهودیه گرد شده است. هند همچنین تور را با از دست دادن فاجعه بار هشت ویکت در آدلاید پس از کشیدن با کمترین رکورد 36 آغاز کرد ، و پس از آن کاپیتان ویرات کولی برای تولد اولین فرزند خود عازم هند شد.

“شجاعت ، عزم راسخ ، نیرویی که نشان داده اید غیرواقعی است. شما بیش از یک بار سقوط کرده اید. آسیب دیدگی 36 ساله ، (و هنوز هم) به خود اعتماد دارید. این یک شبه اتفاق نیفتاد ، اما اکنون به خود ایمان دارید شستری در سخنرانی خود گفت ، ویدئویی که هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) در وب سایت خود بارگذاری کرد ، گفت: ”

“امروز هندوستان را فراموش کنید ، همه دنیا برخاستند و به شما سلام می کنند. به یاد بیاورید امروز چه کاری انجام داده اید ؛ شما باید از این لحظه لذت ببرید. آن را ترک نکنید ، تا آنجا که می توانید لذت ببرید. همه تازه واردان ، کارکنان پشتیبانی ، همه. شما فقط استثنایی. “

هند برای اولین بار در آزمون چهارم واشنگتن سوندار و ت. ناتاراجان را فرستاد و شامل شاردول تاکور بود که فقط یک تست قبل از بریزبن بازی کرده بود.

“این کار از ملبورن آغاز شد ، سیدنی خارق العاده بود ، بگذارید به سطح خود برسیم. و واقعیت این است که امروز این کار را کردی کاملاً استثنایی است. شوبمن (گیل) ، کار عالی. پوجی (چتشوار پوجارا) ، شما به عنوان جنگجوی نهایی شناخته خواهید شد. شستری گفت: “ریشاب (شلوار) ، کاملاً استثنایی. جینکس (آجینکیا رهانه) کشور را از موقعیتی که در آن قرار داشت هدایت کند و باعث شود آنها در وسط روش شما باشند ، فقط عالی باشند.”

“آخرین و نه مهمترین مورد از این مسابقه آزمایشی ، که دوست ندارم فراموش کنم ، سه اولین و اولین عملکرد آنها در اولین پاس است. ناتو (ناتاراجان) ، واشی (واشنگتن سوندار) و من می گویم شاردول زیرا او به سختی در اولین تست. این همان چیزی است که پشت استرالیا را شکست – شما پس از 180/6 بازگردید و 330-340 با این بند دریافت کنید. ماساژ دهنده و هیکل خود را فراموش نکنیم. از لحظه لحظه لذت ببرید ، بچه ها لذت ببرید. همه روزه اتفاق نمی افتد ، “Shastri گفت.

تمام دنیا برخاستند و به شما سلام می کنند: شاستری به تیم هند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *