نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Rishabh Pant قرارداد خود را با JSW Sports منعقد کرده است newkerala.com # 11895

[ad_1]


بمبئی ، 20 ژانویه: دروازه بان ، مهاجم سازنده ، ریشاب پانت ، که قهرمانی او به هند کمک کرد یکی از به یاد ماندنی ترین پیروزی ها را در آزمون مقابل استرالیا در بریزبن ثبت کند ، یک قرارداد چند ساله با JSW Sports امضا کرده است.
این معامله به شرکت اجازه خواهد داد که کلیه منافع تجاری و حقوق بازاریابی 23 ساله Pant را مدیریت کند.

مصطفی گاوس ، مدیرعامل JSW Sports ، گفت JSW به دنبال یک رابطه پایدار با چپ با استعداد است.

گاوس ، دیویس کوپ ، تنیسور سابق هند ، به IANS گفت: “این قرارداد تا زمانی که او بازی کند دوام خواهد داشت. اما ما در حال بررسی آن برای چند سال – حداقل دو سال – هستیم و سپس آن را تمدید خواهیم کرد.”

وی گفت: “شرایط تمدید قرارداد پس از بیش از دو سال به طور كلی راحتی و تحویل است ؛ هر دو طرف باید راضی باشند.”

به عنوان بخشی از این انجمن ، JSW Sports موقعیت تصویری Pant و کلیه تعهدات تجاری خود ، از جمله تأیید و ظاهر برند ، درآمد رسانه های اجتماعی و معاملات تجاری را مدیریت خواهد کرد.

پانت گفت: “من رابطه نزدیک با گروه JSW داشتم و از اینکه این سفر جدید را با JSW Sports آغاز کردم بسیار هیجان زده هستم. من احترام زیادی برای کاری که آنها برای ترویج ورزش در هند انجام می دهند ، دارم و ارادت آنها را در ایجاد و حفظ فرهنگ ورزشی در هند دیدم.”

وی افزود: “پس از مکالمه مفصلی با آنها ، احساس کردم که این گزینه صحیح برای من در این مرحله از حرفه من است و من از اینکه توسط آنها نمایندگی می کنم هیجان زده هستم.”

گاسوس گفت: “من فکر می کنم آنچه که جهان دیده است ریشاب در 23 سالگی انجام می دهد فقط نوک کوه یخ است. ما همیشه یک رویکرد جامع به تمام اهداف تجاری خود اتخاذ کرده ایم و این کار را برای برند ریشاب از طریق آن اتصال ادامه خواهیم داد.” .

روز سه شنبه ، پنت 89 امتیاز درخشان کسب کرد در حالی که هند در روز پنجم آزمون بریزبن 328 گل به ثمر رساند ، و این تیم اولین تیم در بیش از 32 سال است که استرالیا را در گبا شکست می دهد.

هند به لطف پیروزی خود ، سری Border-Gavaskar را با نتیجه 2-1 به دست آورد ، جامی که پس از پیروزی از اولین آزمون در تور Down Under 2018-19 2018 همراه آنها بود.

پانت با 274 پیست در سه بازی با بالاترین امتیاز برای هند در سری آزمون به پایان رسید و در مجموع سوم ، پس از استرالیایی ها مارنوس لابوشان (426 آهنگ در چهار بازی) و استیو اسمیت (313 در چهار بازی).

Rishabh Pant با JSW Sports قرارداد منعقد کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *