نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Rebel Wilson تأیید کرد که پس از جدایی Jacob Busch مجرد است. newkerala.com # 21212

[ad_1]

به گفته آژانس ، این ستاره 40 ساله – اخیراً بیش از 60 کیلوگرم وزن کم کرده است – عکس هایی از این زوج منتشر کرده است که پس از ملاقات سال گذشته آنها به نظر دوست داشتنی است.

اما منابع نزدیک به بازیگر “آیا عاشقانه نیست” این جدایی را تأیید کردند و گفتند این رابطه پس از اینکه ویلسون روز سه شنبه (به وقت محلی) در اینستاگرام پست کرد ، “خیلی در ذهنم است. ahhhhhhh … # single” رابطه “تازه ایجاد شده است” دختر هدف Super Bowl است! “

در صفحه شش ، بازیگر “Pitch Perfect” و این تاجر 29 ساله ، پیش از شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا در کل جهان ، به طور عادی با یکدیگر رابطه برقرار کردند.

آنها اولین مراسم فرش قرمز خود را در مراسم سلامت سیاره پرنس آلبرت در موناکو انجام دادند و با کیت بکینزیل و هلن میرن ژست گرفتند.

همانطور که توسط Page Six گزارش شده است ، ویلسون هنگام فیلمبرداری برای نمایش جدید خود در ABC “Pooch Perfect” بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد و از الیزابت استوارت سبک شناس قدیمی جولیا رابرتز استفاده می کند.

او سال 2020 را “سال سلامت” نامید و هواداران خود را به روز نگه داشت همانطور که فاش کرد ، “من مانند بسیاری از خانم های خارج از کشور سعی کرده ام و داستان های مد ، رژیم های غذایی و چیزهای دیگر را قبلاً امتحان کرده ام ، و مانند این است که باید یک رویکرد واقعاً جامع به این ، این بار. “

ویلسون افزود: “رژیم غذایی من عمدتا کربوهیدرات بود.”

“که بسیار خوشمزه بودند ، اما برای نوع بدنم مجبور شدم پروتئین بیشتری مصرف کنم.”

او چنان فداكار بود كه حتي زودتر از آنچه انتظار مي رفت به هدف 165 پوندي خود رسيد و در مسير كاهش وزن ادامه داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *