نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Prez Biden جدید آمریکایی را از طریق لنز Snapchat از خانه newkerala.com # 11565 استقبال کنید

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 20 ژانویه: تیم جو بایدن لنز Snapchat را منتشر کرده است که به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده در روز چهارشنبه سوگند یاد می شود ، مصرف کنندگان را به کپیتول هیل منتقل می کند.
لنز Snapchat همچنین از طرف بایدن پیامی را برای مخاطب Snapchatters منتشر می کند: “Hey Snapchat !! I’m me، Joe. خوش آمدید به افتتاحیه!”

“The Verge” گزارش می دهد: “هنگامی که لنز مقدماتی در حلقه Snapchat انتخاب شد ، کاربران می توانند در حالی که شیرینی های آشپزخانه از بالای آن سقوط می کنند ، جلوی Capitol سلفی بگیرند.”

اگر کاربران دوربین را روشن کنند ، بایدن جومبوترون در مقابل جمع شرکت کنندگان از آنها استقبال می کند.

این لنز همچنین کاربران را به یک جریان زنده از مراسم افتتاحیه هدایت می کند.

کریستین تام ، مدیر دیجیتال کمیته ریاست جمهوری گفت: “افتتاحیه امسال به ما امکان ایجاد ابزارهای جدید ، ابتکاری و خلاقانه را برای آمریکایی ها در سراسر کشور برای شرکت در سنت ها و مراسم افتتاحیه در حالی که در خانه بودیم تا همه را در امان نگه دارد ،” استقرار.

به نقل از تام ، “ما منتظر رئیس جمهور منتخب بایدن هستیم که پیام خود را در مورد متحد کردن کشور با مردم اسنپ چت و دعوت از آنها برای شرکت در این مراسم تحلیف تاریخی به اشتراک بگذارد.”

لنز تحلیلی اسنپ چت براساس فناوری واقعیت افزوده (AR) است که سال گذشته توسط مبارزات انتخاباتی بایدن برای روند رأی گیری استفاده شد.

تام گفت: “ما امیدواریم که این ابزار تجربه اولیه را برای جوانان آمریکایی در هر کجا که باشد به ارمغان بیاورد و آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارد.”

با لنز Snapchat از خانه به Prez Biden جدید آمریکایی سلام کنید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *