نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Ponting newkerala.com # 9721 می گوید ، من مطمئنم که Rohit دوست دارد وقت خود را دوباره بگذراند

[ad_1]

بریزبن [Australia]، 16 ژانویه: ریکی پونتینگ ، کاپیتان سابق استرالیا روز شنبه گفت که اگر باز کردن روهیت شارما می خواهد یک کتک زننده دائمی در کریکت آزمون باشد ، نائب کاپیتان هند پس از یک شروع امیدوار کننده نمی تواند ویکت خود را بدهد. Rohit در روز دوم آزمون چهارم مقابل استرالیا در The Gabba قبل از حضور در تلاش برای پاک کردن خط مقابل Nathan Lyon بسیار عالی به نظر می رسید. پونتینگ گفت حتی اگر این سبک روهیت باشد ، او باید بهتر عمل کند.

به نقل از cricket.com.au پونتینگ گفت: “آسان است که بگوییم این شیوه بازی اوست ، اما شما باید از آن بهتر باشید.”

وی افزود: “اگر می خواهید یک مسابقه آزمون واقعی خوب و سازگار باشید ، نمی توانید فقط بروید و آنچه را که می تواند به امید او باشد امیدوار کننده باشد.”

پونتینگ توضیح داد که استرالیا برای سرگرمی روهیت برنامه بازی تعیین کرده است و درب بازکن گیر افتاده است.

پونتینگ گفت: “او به راحتی به 44 رسید ، به نظر می رسید همه چیز به وسط خفاش ضربه می زند ، او فقط شروع به بازی چند اردک خوب روی زمین کرد.”

“و دام برای او نیز ایجاد شد ، این هافبک سه چهارم راه بازگشت بود و او یک فوت مربع عمیق به جلو داشت ، بنابراین ما هرگز نخواهیم فهمید که روهیت در آنجا چه فکری می کرد. من مطمئنم که روهیت خوشحال می شود که خرج کند بار دیگر ، “اضافه کرد.

روهیت گفت که او می خواهد نقشی را که از سوی مدیریت تیم به او محول شده است ، انجام دهد. روهیت در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: پایان عمل در روز شنبه.

وی افزود: “من باید آنچه تیم از من انتظار دارد را انجام دهم ، من نگران آنچه در خارج از کشور اتفاق می افتد نیستم. تیم انتظار دارد من در بالای قرارداد نقشی داشته باشم و تا آنجا که می توانم سعی می کنم این کار را انجام دهم.” او

روهیت گفت که او در حال تجزیه و تحلیل نحوه بهبود بولینگ استرالیا در حین قرنطینه است.

وی گفت: “بعد از تماشای دو آزمون اول در آدلاید و ملبورن در حالی كه در قرنطینه بودم ، نظم و انضباطی را كه بولرهای استرالیا داشتند دیدم. شما باید سعی كنید بفهمید چگونه می توانید در مقابل این بچه ها برنده شوید ، آنها به راحتی چیزی نمی دهند.

“این چیزی است که من سعی کردم در نیمه اول wadding در مورد wadding فکر کنم. من به توپ نزدیکتر بودم و یک بار وارد شدم ، سعی کردم چند ضربه بزنم ، در پایان ، شما می خواهید اجرا کنید ، این کار تا زمانی که من بیرون آمدم کار کرد. ”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *