نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Pelosi رئیس پارلمان ، newkerala.com # 6183 را تأیید می کند ، دموکرات ها اقداماتی را برای استیضاح ترامپ انجام می دهند

[ad_1]


واشنگتن ، 11 ژانویه: نانسی پلوسی ، رئیس مجلس روز یکشنبه اعلام کرد ، دموکرات های مجلس نمایندگان روز چهارشنبه به استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده به دلیل نقش او در تحریک خشونت در پایتخت رای خواهند داد. به گزارش هیل ، پلوسی گفت: پاسخ ترجیحی به حمله به پایتخت ایالات متحده مایك پنس معاون رئیس جمهور برای بركناری ترامپ با استناد به اصلاحیه 25 بود.

رئیس جمهور در نامه ای به هم دموکرات ها ، قول داد که در صورت عدم اقدام پنس به استیضاح رای دهد ، که آغاز یک آغاز تاریخی استیضاح رئیس جمهور برای دومین بار در دوره خود است.

“با دفاع از قانون اساسی و دموکراسی خود ، فوری عمل خواهیم کرد زیرا این رئیس جمهور بلافاصله تهدیدی را برای هر دو تهدید می کند … با گذشت زمان ، وحشت حمله مداوم این رئیس جمهور به دموکراسی ما در حال شدت گرفتن است ، و همچنین نیاز فوری به عمل ، “Pelosi در نامه ای گفت.

صحنه های آشفته و خشونت آمیز روز چهارشنبه در کاپیتول به وقوع پیوست که طرفداران ترامپ در اعتراض به رای گیری کالج انتخابات به ساختمان حمله ور شدند و مجبور به محاصره و درگیری با پلیس شدند.

خشونت روز چهارشنبه ساعاتی پس از آن صورت گرفت که ترامپ طرفداران خود را به جنگ با نتایج انتخابات تشویق کرد زیرا کنگره پیروزی بایدن را در انتخابات نوامبر تأیید کرد.

به زودی پس از این حادثه ، دموکرات های مجلس نمایندگان قصد دارند مقالات متعددی درباره استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل نقش وی در ارتقا promoting خشونت معرفی کنند.

هیل گفت: دموکرات ها و برخی جمهوری خواهان قبلاً از معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر اعضای کابینه ابراز حمایت کرده بودند و با استناد به اصلاحیه 25 ام برای حذف ترامپ از ترس اینکه ممکن است در روزهای باقی مانده ریاست جمهوری خشونت بیشتری ایجاد کند. شما هستید.

پیش از این ، به گفته منابع در گفتگو با کاخ سفید ، پلوسی تهدید به استیضاح کرد اگر پنس به اصلاحیه 25 نپردازد ، اقدامی که معاون رئیس جمهور با آن مخالفت کرد.

در همین حال ، جمهوری خواهان مجلس ، به دموکرات ها هشدار داده اند که استیضاح نکنند و خواستار تمرکز بر یک انتقال آرام هستند.

پلوسی ، رئیس پارلمان تایید کرد که دموکرات ها استیضاح ترامپ را انجام می دهند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *