نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Pant پس از برنده شدن در یک مسابقه می گوید بزرگترین چیز در زندگی من ، newkerala.com # 11154

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: ریشاب پنت ، خفاش برنده ویکت ، که اخراجش با خونریزی 97 در روز پنجم آخرین آزمایش در سیدنی ، پیروزی احتمالی هند را انکار کرد ، روز سه شنبه تا پایان روز پنجم آزمون گبا ماند تا مطمئن شود که هند را به یک پیروزی تاریخی در مکانی که قلعه ای برای استرالیا قلمداد می شود ، فرستاده است. بالاترین هدف در گابا قبل از اینکه هند با سه ویکت در دست داشتن از 328 بگذرد ، 236 بود ، در سال 1951 توسط استرالیا میزبان مقابل هند غربی.

برای 70 سال آینده ، اگرچه تیم ها بالاتر از چهارمین مسابقه در The Gabba – مانند 450 از پاکستان در سال 2016 – موفق به کسب امتیاز شدند ، اما کسی برای پیروزی در یک بازی هدف چهارم را دنبال نکرد. نکته مهم ، هیچ تیمی در 32 سال گذشته در بریزبن استرالیا را شکست نداده است. آخرین باری که استرالیایی ها در یک آزمایش در گابا باختند مقابل هند غربی در سال 1988 بود.

بنابراین وقتی چتسوار پوجارا ، 56 ساله ، چهارمین گل اخراج شده با امتیاز 228 در روز سه شنبه بود و هند دقیقاً به 100 برای پیروزی احتیاج داشت ، احتمالات نسبت به آنها مرتب شده بود.

با این حال ، پانت ، که در ابتدا با احتیاط می جنگید در حالی که ضربات طبیعی خود را محدود می کرد و در شرکت پوجارا رگ به رگ می زد ، پس از ترک کارخانه پنبه در هند باز شد.

وی از 34 تحویل از 84 زایمان در زمان اخراج پوجارا ، با 89 شکست 138 توپی بدون شکست کار خود را به پایان رساند و 55 آخرین اجرای 54 توپ خود را نشان داد.

“من فکر می کنم این بزرگترین چیز در حال حاضر زندگی من است. من از کارکنان پشتیبانی و همه هوادارانی که از من حمایت کردند خوشحالم (و سپاسگزارم) ، حتی اگر در مسابقات اولیه (مسابقات سری محدود و اولین تست با توپ صورتی). اما این یک سریال رویایی بود ، می توانم آن را بگویم. من سخت تمرین کرده بودم و همه اینها نتیجه داد چون ما این سری را بردیم “. پانت ، که به عنوان بازیکن مسابقه انتخاب شد ، گفت.

میزبان در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با هند توپ بولینگ می کرد برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شده بود. با این حال ، شاگردان رهانه در ملبورن یک بازگشت خیره کننده داشتند و در آزمون روز هشت ویکت بوکس پیروز شدند. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

پانت گفت که مدیران تیم ، از جمله مربی راوی شستری و کاپیتان ذخیره آژینکیا رهانه ، از او حمایت و تشویق می کنند و او را برنده مسابقه می خوانند.

“مدیریت تیم همیشه از شما پشتیبانی می کند که شما برنده مسابقه هستید و شما همیشه باید بروید و برای تیم پیروز شوید. این تنها چیزی است که من هر روز به آن فکر می کنم. من همیشه فکر می کنم که می خواهم در هند برای مسابقات پیروز شوم و خوشحالم ، که امروز این کار را کردم “، جوان 23 ساله اضافه کرد.

پانت گفت که نظم بیشتری دارد ، اگرچه در اعتصاب روز سه شنبه شلیک های ضعیفی داشت.

“بله ، این از روز پنجم یک زمین بود. توپ کمی چرخید و من فکر کردم که باید در انتخاب شوت ها تنبیه شوم و اگر در مسابقه برنده شوید ، همه چیز جواب می دهد. همه چیز خیلی خوب پیش رفت.”

پانت بعد از دست کشیدن در یک مسابقه می گوید بزرگترین چیز در زندگی من است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *