نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Oz Oz از آزمون 4 ایندیاس استقبال می کند ، برنده سری newkerala.com شماره 11798 است

[ad_1]


بریزبن ، 20 ژانویه: رسانه های استرالیایی پیروزی تاریخی تیم هند در گبا را تحسین کردند و پیروزی در سریال Border-Gavaskar را “قرنها” توصیف کردند. تیم خسته هند ، با هدایت آژینکیا رهانه ، یک هفته پس از شکست در آدلاید ، جایی که بازدیدکنندگان برای پایین ترین آزمون 36 خود متحد شدند ، سه آخر هفته در چهارمین آزمون سرنوشت ساز استرالیا را شکست دادند.

سیدنی مورنینگ هرالد (SMH) تصویری بزرگ از محمد سراج در آغوش گرفتن ریشاب پانت از پشت پس از اینکه دروازه بان بتسمن هند را به یک پیروزی به یاد ماندنی در روز سه شنبه هدایت کرد ، منتشر کرد.

در عنوان نخست صفحه SMH آمده است: “هند قرن ها یک سری طول می کشد.” در این گزارش آمده است: “ابتکار خیره کننده ریشاب پانت هند را به پیروزی باورنکردنی سری دیروز مقابل استرالیا در گبا رساند.”

“عجیب استرالیایی Gabba Miracle Aussi در حال قدم زدن است!” عنوان را در صفحه اول روزنامه هرالد سان با دو عکس بخوانید ، یکی از آنها سیراژ پانت را در آغوش می گیرد و دیگری از ناتان لیون ، جایی که بازیکن استرالیایی پس از ناکامی در اجرای پنجمین روز مسابقه آزمون ناامید به نظر می رسید.

شوبمن گیل (91) ، پانت (89 نفر بیرون نیامد) و چتسوار پوجارا (56) پاسهای درخشان بازی كردند زیرا هند در آخرین روز مسابقه آزمون ماموت 328 را هدف گرفت و بدین ترتیب قلعه استرالیا در بریزبن را شکست.

روزنامه استرالیایی روز سه شنبه گزارش داد که هند با حمله به قلعه گبا معجزه ای انجام داده است و به کارنامه شکست ناپذیری میزبان از سال 1988 اشاره دارد.

در این گزارش آمده است: “گروهی ژنده پوش ، مبارز و خسته استرالیا را با تمام قدرت خجالت زده كرده است.”

تحت عنوان «تابستان هند! سری Gaba با یک پیروزی کلاسیک در آزمون خاتمه می یابد. ”

فاکس اسپورت پیروزی هند را “این هیجان انگیز مانیل بود” در تست کریکت توصیف کرد – و هند ضربه ناک اوت ناک اوت را زد. “

Aussies Pantsed را دریافت می کنند: رسانه های Oz از آزمون چهارم هند با برنده شدن سریال استقبال می کنند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *