نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Naver to Enkubator Story Wattpad با قیمت 594 میلیون دلار newkerala.com # 11567

[ad_1]


سئول ، 20 ژانویه: مجتمع اینترنتی کره جنوبی Naver روز چهارشنبه گفت که اپراتور پلت فرم سرگرمی کانادایی Wattpad را با یک معامله 593.6 میلیون دلاری خریداری خواهد کرد. Naver یک موتور جستجوی محبوب در کره جنوبی است و با موتورهای مشابه در گوگل و فیس بوک رقابت می کند.

سکوی داستان سرایی مستقر در تورنتو از طریق اپلیکیشن شاخص خود داستان ها را ارائه می دهد. این جامعه بیش از 90 میلیون نفر در سراسر جهان است که بیش از 23 میلیارد دقیقه در ماه را صرف داستان های اصلی می کنند.

Naver گفت این هدف “تقویت تجارت آمریکای شمالی و متنوع سازی تجارت جهانی محتوای” است.

انتظار می رود این اقدام Wattpad را با Naver ، شرکت مادر Line Webtoon ، یک اپراتور جهانی وبتون با میانگین بیش از 70 میلیون کاربر فعال در ماه مطابقت دهد.

“با حمایت از غول فناوری کره ای ، وبتون و Wattpad با هم همکاری خواهند کرد تا از طریق داستان سرایی بصری و متنی با یک خواننده ترکیبی بیش از 160 میلیون کاربر ماهانه در سراسر جهان ، یک اکوسیستم قوی تر و متصل تر ایجاد کنند.” در بیانیه ای برای وبتون می گوید.

Line Webtoon میزبان انبوهی از محتوای متعلق به سازندگان است ، از عاشقانه گرفته تا خیال.

Line Webtoon خدمات جهانی خود را به زبان های انگلیسی و چینی در سال 2014 راه اندازی کرد و از آن زمان چندین زبان دیگر برای نگاه عمیق تر به بازار جهانی اضافه کرده است.

Naver یک دستگاه جوجه کشی داستانسنجی Wattpad با قیمت 594 میلیون دلار خریداری خواهد کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *