نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Muralitharan ، Sangakkara به نام کمیته کریکت چهار نفره SLCs newkerala.com # 22378

[ad_1]

کریکت سریلانکا (SLC) روز جمعه اعلام کرد که کریکت های پیشین سریلانکا ، آراویندا د سیلوا و روشن ماهاناما نیز به این کمیته منصوب شده اند.

در بیانیه رسمی SLC آمده است: “کریکت از سریلانکا با در نظر گرفتن توصیه های وزیر محترم جوانان و ورزش ، نامال راجاپاکسا ، اعضای زیر را به کمیته کرکت منصوب کرده است.”

ماه گذشته ، اشانتا د مل ، سرمربی سریلانکا پس از باخت 2-0 مقابل انگلیس در سری تست های خانگی ، استعفا داد.

دی مل گفت که او همیشه قصد داشت در پایان سریال برای انگلیس از سمت مربیگری استعفا دهد. او قبلاً از سمت سرپرستی تیم استعفا داده بود ، سمتی که در همان زمان عهده داشت. او از نوامبر 2018 هر دو نقش را بازی کرده است.

“به هر حال قصد داشتم از هر دو بازنشسته شوم ، بنابراین منتظر آزمون دوم بودم [against England] تمامشدن. آنها با نقش مدیر به مدیر بعدی احتیاج داشتند تا ویزای تور آینده را آماده کند. به همین دلیل این را زودتر اعلام کردم. احساس می کنم اکنون زمان حرکت به جلو است. دو سال گذشته است. “ESPNcricinfo به نقل از دی مل گفت.

کریکت از سریلانکا (SLC) تأیید کرده است که جروم جیاراتنه ، که نقش های مختلفی در تیم بازی کرد ، از جمله به عنوان سرمربی موقت در سال 2015 و 2016 ، سمت مدیر را بر عهده خواهد گرفت. ESPNcricinfo گزارش داد که هنوز هیچ خبری در رابطه با عضویت در کمیته انتخاب جدید وجود ندارد.

دی مل عدم تمرین 2-0 در تست مقابل سری آفریقای جنوبی و آخرین شکست مقابل انگلیس را دلیل این تمرین دانست.

“با توجه به دو دور گذشته ، ما آماده بازی در آفریقای جنوبی نبودیم. ما با LPL بازی کردیم و روز بعد هم از زمین خارج شدیم. ما یک روز تمرین داشتیم. چه کسی می رود و در The Wanderers بازی می کند بدون داشتن حداقل سه یا بازی تمرینی چهار روزه: “دی مل گفت:” برای اینکه به شرایط عادت کنیم؟ (ANI / 8 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *