نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Misbah newkerala.com # 9693 می گوید: آفریقای جنوبی هرگز کشوری آسان برای پیروزی نبوده است

[ad_1]


کراچی ، 16 ژانویه: میسباخ الحق ، سرمربی پاکستان معتقد است میزبانان در سری آتی از آفریقای جنوبی برتری خواهند داشت ، اما تصدیق کرد که پروتستان ها هرگز کشوری آسان برای پیروزی نبوده اند. پاکستان امیدوار است از دو مسابقه آزمایشی برابر آفریقای جنوبی که از 26 ژانویه آغاز می شود ، بهترین نتیجه را بگیرد. آفریقای جنوبی که آخرین بار در سال 2007 به پاکستان سفر کرده بود ، در یک سری آزمایشات دو بر یک پیروز شد.

Misba گفت میزبانان شانس زیادی برای بهبود رکورد خود در برابر آفریقای جنوبی دارند.

میسباخ در بیانیه ای که توسط هیئت کریکت پاکستان (PCB) صادر شد ، گفت: “آفریقای جنوبی هرگز کشوری آسان برای پیروزی نبوده است ، اما بازی آنها در 13 سال حضور در پاکستان یک مزیت برای ما خواهد بود و ما شانس زیادی برای بهبود رکورد خود در برابر آنها داریم. .

وی افزود: “دو مسابقه آزمایشی در جام جهانی ICC برای ما بسیار مهم است و ما سعی خواهیم کرد برای بهبود موقعیت خود در جدول بیشترین بهره را ببریم.”

پاکستان در تور اخیراً نتیجه گرفته شده مقابل نیوزیلند نتیجه وحشتناکی به دست آورد ، اما Misba معتقد است که میزبان ها نتیجه عملکرد را ندارند ، زیرا آنها اکنون در خانه بازی می کنند.

میسباخ گفت: “بازی در خانه همیشه برای بازیکنان دلگرم کننده است و این در عملکرد سال گذشته ما در سری مقابل سریلانکا و بنگلادش نشان داده شده است.”

وی افزود: “سریال مقابل آفریقای جنوبی مهم است و من مطمئن هستم كه بازیکنانی كه در این تیم انتخاب شده اند از توانایی و گرسنگی برای دادن بهترین نتیجه در این مجموعه برخوردارند.”

در اوایل روز ، گروه Proteas به سرپرستی Quinton de Kok برای انجام دو تست و سه T20I وارد کراچی شد. تیم Proteas قبل از ترک آفریقای جنوبی آزمایشات COVID-19 را پاکسازی کرده و پس از ورود آزمایشات دیگری را انجام می دهد.

CSA روز جمعه گفت كه ماركو يانسن جانشين اوتنيل بارتمن شده بود كه “به دلايل پزشكي از ماهيت ويژه” اخراج شد.

در همین حال ، علیم دار در اولین تست خانگی خود شرکت خواهد کرد ، در حالی که احسان رازا داور و محمد جاوید مالک داور مسابقه نیز به عنوان شورای کریکت پاکستان (PCB) از طرف شورای بین المللی کریکت (ICC) اولین بازی خواهند کرد ، مقامات شنبه تأیید کردند. از مسابقه برای سری تست.

پاک علیه SA: Misbach می گوید: آفریقای جنوبی هرگز کشوری آسان برای پیروزی نبوده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *