نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Madan Lal newkerala.com # 11303 می گوید ، این مجموعه بزرگتر از پیروزی 19-19 2018 است

[ad_1]


توسط نیتین سریواستاوا ، دهلی نو ، 19 ژانویه: بازیکن سابق هند و رئیس کمیته مشورتی کریکت ، مادان لال گفت که این سری پیروزی ها در برابر استرالیا بسیار بزرگتر از پیروزی است که توسط ویرات کولی در 19-2018 بدست آمد. در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه طول کشید ، اما تصور غیرقابل تصور این بود که تیم جوان هند ، که از آسیب دیدگی ویران شده بود ، در تست نهایی با سه ویکت استرالیا را شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

“این واقعا یک برد بزرگ است ، این برد در سری بزرگتر از برد 19-2018 است. بدون بهترین بازیکنان تیم ، ما این سری را بردیم و این واقعا بزرگ است ، در بعضی اوقات تشکیل تیم هند سخت است. یازده نفر بازی کرد ، اما چه کسی شانس دارد ، این بازیکن عملکرد بسیار خوبی داشته است ، ما همیشه پیروزی در این مجموعه را به یاد می آوریم “، لال به ANI گفت.

“بازیکنان جوان تر مانند گیل و سراج واقعاً خوب عمل کردند. ویرات در آنجا نبود و او بازیکن بزرگی است ، بدون شک ، اما بازیکنان جوان تر که این فرصت را پیدا کردند خوب عمل کردند. مهم نیست که چه کسی در تیم باشد ، که نیست ، امروز قهرمانانی داریم و مردم در مورد آنها صحبت می کنند ، این نکته خوبی در مورد کریکت هند است. آجینکیا رهانه با تیم خیلی خوب کار کرد ، به نظر می رسد کاپیتان خیلی خوبی است. هر تصمیمی که گرفت خیلی خوب بود. ریشاب پانت خیلی خوب بازی کرد ، ما همیشه می گفتیم که او می تواند در هر شرایطی مسابقه را برای شما برنده شود ، من خوشحال شدم که او بازی را تمام می کند. “

پانت و شوبمن گیل 89 و 91 شوت بازی کردند ، در حالی که هند یک پیروزی سه بر صفر مقابل استرالیا ثبت کرد. آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد.

کیرتی آزاد ، کریکت سوار اسبق هند نیز با تمجید از تیم هند گفت که هر یک از اعضای تیم باعث افتخار کشور است.

“اگر ویرات کوهلی در آنجا نباشد ، شامی نیز در آنجا نیست ، تیم هند توانایی پیروزی در این سری برابر استرالیا را داشت ، در استرالیا ، تیم ما مجبور بود تحقیرهای نژادی را تحمل کند ، رسانه های آنها آن را تیم B ما می نامند ، اما عملکرد قابل توجه است. سراج ، سوندار و ناتاراجان عملکرد بسیار خوبی داشتند ، پانت در بازی چهارم نیز بسیار خوب بازی کرد. شوبمن گیل در برابر پات کامینز بولینگ شماره 1 جهان بسیار خوب بازی کرد. این نشان می دهد که تیم ما در برابر کسی تعظیم نخواهد کرد ، آینده تیم ما در جای خوبی قرار دارد. “

آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

Ind vs. Aus: مادان لال می گوید این سری بیش از پیروزی 19-19 2018 برنده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *