نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Labuschagne می گوید newkerala.com # 6985 ، اولین آزمایش SCG ممکن است بیشتر باشد.

[ad_1]


سیدنی [Australia]، 12 ژانویه: در حالی که آزمون در سیدنی بین هند و استرالیا با نتیجه تساوی به پایان رسید ، مارنوس لابوشاگن ، تیم خفاش گفت که فکر می کند میزبان در اولین پاس ها می توانست آهنگ بیشتری به ثمر برساند. راویچندران اشوین و هانوما ویهاری 258 توپ را به ثمر رساندند تا هند با یک تساوی حماسی دور شود و به آزمایش نهایی در گابا برسد و سطح این بازی 1-1 باشد.

“ما یک مسابقه تست تساوی انجام دادیم ، اما این یک سری تست است و ما برای پیروزی اینجا هستیم. صرف نظر از نتیجه این بازی ، اگر برنده می شدیم یا تساوی صورت می گرفت ، باید به گبا می رفتیم و برنده می شدیم. بنابراین چیزی برای ما تغییر نکرده است لابوشان به cricket.com.au گفت: “این مسئله تغییر تمرکز ما و اطمینان از پایین آوردن آنها در Gaba است.”

“به هیچ وجه نمی گویم که یک روز تعطیل بود ، من فکر می کنم بولرهای ما توپ را برای مدت زمان طولانی در آنجا قرار می دادند. ما واقعا خوب بازی کردیم. احتمالاً اولین بازی می توانست چند دوش بیشتر داشته باشد ، اما بازی بسیار خوبی هم از او اضافه کرد.

لابوشان در پاسخ به این س ifال که آیا بولینگ استرالیا می تواند در روز پنجم کار متفاوتی انجام دهد ، گفت: “ویکت SCG در روز پنجم معمولاً برگشتی کمی خشن ، کمی نامنظم دارد ، اما وقتی تیم 131 پرش را مسدود می کند ، آنها خوب ضرب و شتم کردند ، آنها خوب جنگیدند و من فکر نمی کنم که ما می توانیم تغییرات زیادی ایجاد کنیم شما به مخالفان احترام می گذارید و به شیوه بازی آنها احترام می گذارید. این کریکت آزمایشی است. آنها قلب نشان می دهند زیرا آنها برای کشورشان بازی می کنند. “

لابوشان در سومین آزمون میدان کریکت در سیدنی امتیازات 91 و 73 را ثبت کرده بود. استیو اسمیت به عنوان مرد مسابقه محکوم شد ، زیرا خفاشگر راست دست به ترتیب ضربات 131 و 81 را بازی کرد.

کشتن 258 توپ با یک تیم میزبان خشن که تمام آنچه را که آستین خود را انداخته اند پرتاب نمی کند. اما دوتایی هندی Vihari و R. Ashwin ایستادند و توانستند این کار را انجام دهند در حالی که تساوی انجام دادند که چیزی بیش از روز پنجم اکشن نبود. کشتار 131 بازی – عمدتا هند ، که در سال 1980 چهارمین آزمایش را به دست آورد – دقیقاً منظور او از آشوین نشان داد که در پایان بازی در روز چهارم SCG از بازی به عنوان جنگجویان واقعی صحبت کرد.

ویهاری علی رغم آسیب دیدگی در ناحیه پای خود ، به یک توپ 161 بدون شکست 23 دست یافت ، در حالی که اشوین 39 از 128 توپ را به دست آورد ، زیرا این دو از امیدهای استرالیا برای پیروزی دفاع کردند. در حالی که راویندرا جیدای مجروح در غرفه منتظر بود ، برای هر دوی آنها مهم بود که حتما هند را تا انتها ببینند و این همان کاری بود که بازیکنان با انتهای سمت چپ دست می دادند.

Ind در مقابل Aus: لابوشان می گوید در اولین دوره آزمون SCG می توانست بیشتر اجرا شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *