نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

KUWTK با بازی کیم کارداشیان ، کانیه وست ، ازدواج newkerala.com # 11916

[ad_1]


واشنگتن ، 20 ژانویه: یکی از برنامه های معروف واقعیت آمریکایی “همگام شدن با کارداشیان” (KUWTK) مشکلات ازدواج کیم کارداشیان و کانیه وست را در قسمت های آخر برجسته می کند. یک منبع دانش در مورد نمایش آنها – که پس از بیش از یک دهه و 20 فصل E به پایان می رسد! در اواخر سال جاری ، او گفت كه جدا شدن ازدواج كیم و كانیه در ترک داستان واقعی به شدت در خط داستانی منعکس خواهد شد.

صفحه شش به طور انحصاری اعلام کرد که منبعی با اطلاعات در مورد نمایش آنها ، که پس از یک اجرای طولانی و 20 فصل E پایان می یابد! در اواخر سال جاری ، او گفت كه جدا شدن از ازدواج كیم و كانیه در خط داستانی نهایی با بیرون آمدن از درام تلویزیونی بدون فیلمنامه ، به شدت برجسته خواهد شد.

این منبع گفت: “کارداشیان قصد دارد بیرون بیاید. آنها از کیم در حال بحث در مورد مشکلات ازدواج خود فیلمبرداری کردند. اما همه درگیر توافق نامه عدم افشای اطلاعات هستند زیرا فینال تا سال 2021 نشان داده خواهد شد.”

کیم و کانیه بعد از نزدیک به هفت سال ازدواج از هم جدا شده بودند و در حال مذاکره بودند. آنها چهار فرزند دارند ، یک دختر North ، 7 ساله. پسر سنت ، 5؛ دختر شیکاگو ، 3؛ و پسر مزامیر ، 20 ماه.

کیم و کانیه خود را منزوی کرده بودند و پس از تقریباً هفت سال ازدواج شرایط جدایی را حل و فصل کردند. آنها چهار فرزند دارند ، یک نورث 7 ساله ، یک سنت 5 ساله ، شیکاگو 3 ساله و یک مزامیر 20 ماهه.

منابع زیادی به صفحه شش می گویند که – قبل از اقدام رسمی برای طلاق – آنها در حال مذاکره برای توافق در مورد امور مالی و نحوه تقسیم املاک خود هستند. کیم توسط وکیل طلاق در لس آنجلس وکالت می کند.

منابع مختلف برای Page Six اعلام کردند که قبل از اسناد جداسازی متعارف ، آنها در توافق هستند ، توافق می کنند که در مورد حساب ها و نحوه تقسیم املاک آنها توافق کنند.

یک منبع جداگانه گفت که کانیه با طلاق قریب الوقوع خود خوب است. “او می فهمد كه كشور كیم باید به عقب برگردد ، كه او از او مریض است. در واقع ، او از اینكه به بند بخورد خسته شد. [the] کارداشیان برای مدت طولانی. خصوصاً برای مادرش که در تمام تصمیمات بزرگی که می گیرد بسیار برجسته است. ”

این منبع افزود: “به نظر می رسد که او از هیاهوی پیرامون طلاق خود لذت می برد. او کاملاً از آنچه توانایی روابط عمومی کارداشیان را دارد آگاه است و این مسخره می داند که تیم وی نامزدی وی برای ریاست جمهوری را به دلیل انحلال ازدواج “صفحه شش.

“KUWTK” با بازی کیم کارداشیان ، مشکلات ازدواج کانیه وست

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *