نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Klaassen پروتئاس را در سری T20I در برابر پاکستان رهبری خواهد کرد newkerala.com # 11611

[ad_1]


ژوهانسبورگ ، 20 ژانویه: هاینریش کلااسن ، وینگر راست در سری بازی های آینده سه بازی T20I مقابل پاکستان ، از 11 فوریه در لاهور ، کاپیتان آفریقای جنوبی خواهد بود. او برای اولین بار تیم ملی را هدایت می کند. کلاساسن تاکنون یک تست انجام داده است ، 17 تست ODI و 13 تست T20I برای پروتئاز.

این استراتژی بخشی از اقداماتی است که CSA برای اطمینان از اینکه تیم آزمون ، کاپیتان Quinton de Kock ، می تواند به آفریقای جنوبی برگردد و پروتکل قرنطینه سفر Covid-19 به خارج از کشور را قبل از سه مسابقه آزمون Betway انجام دهد ، معرفی شده است. در بیانیه ای توسط کریکت آفریقای جنوبی (CSA) از این تیم سری در برابر استرالیا گفت.

“بیماری همه گیر Covid-19 مقامات ورزشی را مجبور به یافتن راه های ابتکاری برای اطمینان از اینکه تورها و رویدادهای ورزشی به صورت برنامه ریزی شده یا با کمترین وقفه در برنامه های اصلاح شده برگزار می شود ، پیدا می کنند. ما از این موضوع رها نیستیم و باید کمی خارج از چارچوب فکر کنیم. گراهام اسمیت ، مدیر کریکت CSA گفت: “برای اطمینان از آمادگی کامل ما برای یک تور تست خانگی برابر استرالیا ، ضمن داشتن یک سری جذاب T20 برای رقابت در پاکستان.”

وی افزود: “شرایطی كه در آن قرار گرفته ایم به كمیته ملی گزینش این اجازه را می دهد كه توری گسترده ایجاد كند و برخی از استعدادهای جوان و هیجان انگیز را كه در چشم خود بوده اند ، در طول زندگی خود در طول سال مسابقات جام جهانی T20 فرصتی فراهم كند.” او

تیمی از آفریقای جنوبی هاینریش کلاسن (کاپیتان) ، ناندره برگر ، اوکوله سل ، جونیور دالا ، بیورن فورتوئین ، ریزا هندریکس ، جورج لینده ، جانمان مالان ، دیوید میلر ، اندیل فهلوکوایو ، دواین پرتوریوس ، رایان سیکلتلاسی ، تاهرون ریکلتلان ، پیت ون بیلون ، گلنتون استورمن ، ژاک اسنیمن.

برنامه

11 فوریه – اول T20I ، لاهور

13 فوریه – دومین T20I ، لاهور

14 فوریه – سومین T20I ، لاهور

Klaasen پروتئاس را در سری T20I برابر پاکستان هدایت می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *