نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Karowe تجدید و تمدید مجوز استخراج را تا سال 2046 دریافت می کند newkerala.com # 6871

[ad_1]


VANCOUVER: Lucara Diamond Corp. و Lucara Botswana (اختصاصی) Limited (به ترتیب لوکارا) خوشحال هستند که اعلام می کنند که درخواست تمدید مجوز استخراج № 2008 / 6L در مورد معدن AK06 (Karowe) توسط وزیر منابع معدنی بوتسوانا تأیید شده است منابع ، فناوری های سبز و امنیت انرژی. این تجدید نیرو از 4 ژانویه 2021 برای مدت 25 سال به اجرا در می آید و حقوق استخراج لوکارا را تا سال 2046 تأمین می کند و گام مهمی در تحریم رسمی پروژه زیرزمینی گسترش کاروو است. به نسخه PDF مراجعه کنید.

ایرا توماس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، اظهار نظر می کند: دریافت تمدید و تمدید پروانه استخراج معادن تا سال 2046 یک نقطه عطف مهم برای پروژه توسعه زیرزمینی کاروو است و زمینه را برای تکمیل بودجه اضافی بدهی و تحریم های کامل برای پروژه فراهم می کند. اواخر امسال لوکارا از اعتماد و پشتیبانی نشان داده شده توسط دولت بوتسوانا هنگامی که ما برای گسترش فعالیت های خود در زیر کارو کاروو ، به نفع دولت و مردم بوتسوانا ، همراه با سهامداران لوکارا تلاش می کنیم ، سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری و همکاری مشترک پاداش دهنده با دولت بوتسوانا هستیم.

پروژه توسعه زیرزمینی کاروو که در سال 2020 با بودجه اصلاح شده 22 میلیون دلاری در پاسخ به کوید به حرکت خود ادامه داد ، بر عناصر بحرانی زمان ، مهندسی دقیق و طراحی ، و محدودیت کارهای زمینی و ژئوتکنیکی تمرکز دارد. مطالعات. این شرکت همچنان به بررسی گزینه های تأمین مالی بدهی برای توسعه زیرزمینی برای مقادیری می پردازد که انتظار می رود بیش از جریان نقدی شرکت در طول دوره ساخت باشد. این شرکت انتظار دارد بودجه تا نیمه دوم سال جاری به اتمام برسد. برنامه توسعه زیرزمینی با هزینه سرمایه 514 میلیون دلار و یک دوره توسعه پنج ساله برآورد می شود ، اولین سنگ معدن در سال 2026 از زیر زمین انتظار می رود.

کاروو تمدید و تمدید مجوز استخراج را تا سال 2046 دریافت می کند.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *