نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Kamala Harris Shakes Purple Dress، Emhoff in Ralph Lauren Costum newkerala.com # 12157

[ad_1]


نیویورک ، 20 ژانویه: کمالا هریس لباس بنفش عمیق را که توسط طراحان آفریقایی-آمریکایی برای تحلیف تاریخی خود به عنوان اولین معاون زن رئیس جمهور این کشور طراحی شده ، تکان می دهد. رئیس جمهور منتخب جو بایدن و آقای دوم داگلاس امهوف با لباس های رالف لورن لباس پوشیده اند. طبق صحبت هایی که توسط دستیارانش فیلتر شده بود ، هریس لباس کریستوفر جان راجرز و سرجیو هادسون را پوشیده است. راجرز ، نیویورکی ، یک طراح جوان سیاه پوست از باتون روژ است. سرجیو یک طراح سیاه پوست از کارولینای جنوبی است. راجرز و هادسون لباس میشل اوباما و بیانسه بانوی اول سابق را پوشیدند.

دو ساعت پس از خروج دونالد ترامپ از زمین چمن کاخ سفید ، جهان اولین نگاه خود را به رهبری سیاسی جدید آمریکا در یک شلیک در پایتخت آمریکا ، محل برگزاری مراسم افتتاحیه ، گرفت. این دقیقاً جایی است که طرفداران ترامپ در 6 ژانویه به کاپیتول حمله کردند و تلاش کردند نتایج انتخابات نوامبر 2020 را لغو کنند.

جو بایدن و همسرش جیل و معاون تازه انتخاب شده هریس و همسرش حدود 90 دقیقه قبل از صرف ناهار سوگند به مجموعه رسیدند. بانوی اول ورود جیل بایدن در سایه های آبی المپیک و یاقوت کبود لباس پوشیده است.

اتومبیلرانی بایدن پس از مراسم صبحگاهی کلیسا در کلیسای جامع سنت متیو از خیابان های خلوت واشنگتن عبور کرد تا به پایتخت شهر برسد. حدود 25000 عضو گارد ملی از هر جنبه ای از روز بازیگری محافظت می کنند. در پی حمله بی رحمانه به پایتخت ایالات متحده ، امنیت برای این رویداد به سطح بی سابقه ای رسیده است.

بایدن ظهر چهارشنبه سوگند یاد کرد که چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شود. او در بسیاری از بحران ها به اوج خود رسید ، و مانع یک ملت عمیقاً تفرقه یافته شد.

کامالا هریس ، لباس بنفش ، اِمهاف را با کت و شلوار رالف لورن تکان می دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *