نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

IPL ها بهترین مسافر شبانه روزی مالینگا حق امتیاز کریکت را ترک می کند newkerala.com # 12173

[ad_1]


دهلی نو ، 20 ژانویه: بولینگ سریلانکا ، لاسیت مالینگا ، بهترین بازیکن ویکت در لیگ برتر هند (IPL) ، از حق رای گیری کریکت کناره گیری کرد ، بنابراین وی برای فصل 2021 توسط سرخپوستان بمبئی (میشیگان) بازداشت نشد در بیانیه ای گفت.
مالینگای 37 ساله ، از اولین فصل IPL در سال 2008 ، 12 سال با MI بود. او با 170 ویکت از 122 بازی با نرخ اقتصادی 14/7 بلندترین بازیکن ویکت در تاریخ لیگ است. بولینگ سمت راست همه گیری کووید و محدودیت های مسافرتی را که دلیل اصلی انصراف از حق کریکت است ، مقصر دانست.

در این بیانیه آمده است: “… لاسیت مالینگا تصمیم گرفته است تا از مسابقات کریکت عقب نشینی کند. قایق تندرو سریلانکا در اوایل این ماه تصمیم خود را به رهبری سرخپوستان بمبئی اطلاع داد و این امر باعث شد تا لیست قهرمانی برای حفظ عنوان قهرمانی غیرقابل دسترسی باشد.” از MI.

در این گزارش آمده است: “سرخپوستان بمبئی به تصمیم لاسیت مالینگا احترام می گذارند و بنابراین بخشی از تیم بازداشت 18 نفره این باشگاه نیست كه امروز اعلام شد.”

مالینگا ، که یک عمل بولینگ غیر استاندارد دارد ، گفت: “بعد از بحث و گفتگو با خانواده ، فکر می کنم اکنون زمان بازنشستگی از تمام کریکت های حق رای دادن است. شرایط همه گیر و محدودیت های سفر ، با توجه به شرایط شخصی ام ، مشارکت کامل در کریکت فرانچایز را برای من دشوار می کند. برای سال آینده و به همین دلیل بهتر است اکنون این تصمیم را بگیرید.

“در روزهای اخیر ، من با رهبران هندی های بمبئی در حال آماده سازی برای حراج آینده بودم و آنها بسیار حمایت و درک می کردند. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از خانواده Ambani ، همه طرفداران حق رای دادن ما در هند بمبئی تشکر کنم. 12 سال فوق العاده

بهترین بازیکن IPL ، مالینگا ، از حق امتیاز کریکت دست می کشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *