نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

IPL ها بهترین مسافر شبانه روزی مالینگا حق امتیاز کریکت را ترک می کند newkerala.com # 12173دهلی نو ، 20 ژانویه: بولینگ سریلانکا ، لاسیت مالینگا ، بهترین بازیکن ویکت در لیگ برتر هند (IPL) ، از حق رای گیری کریکت کناره گیری کرد ، بنابراین وی برای فصل 2021 توسط سرخپوستان بمبئی (میشیگان) بازداشت نشد در بیانیه ای گفت.
مالینگای 37 ساله ، از اولین فصل IPL در سال 2008 ، 12 سال با MI بود. او با 170 ویکت از 122 بازی با نرخ اقتصادی 14/7 بلندترین بازیکن ویکت در تاریخ لیگ است. بولینگ سمت راست همه گیری کووید و محدودیت های مسافرتی را که دلیل اصلی انصراف از حق کریکت است ، مقصر دانست.

در این بیانیه آمده است: “… لاسیت مالینگا تصمیم گرفته است تا از مسابقات کریکت عقب نشینی کند. قایق تندرو سریلانکا در اوایل این ماه تصمیم خود را به رهبری سرخپوستان بمبئی اطلاع داد و این امر باعث شد تا لیست قهرمانی برای حفظ عنوان قهرمانی غیرقابل دسترسی باشد.” از MI.

در این گزارش آمده است: “سرخپوستان بمبئی به تصمیم لاسیت مالینگا احترام می گذارند و بنابراین بخشی از تیم بازداشت 18 نفره این باشگاه نیست كه امروز اعلام شد.”

مالینگا ، که یک عمل بولینگ غیر استاندارد دارد ، گفت: “بعد از بحث و گفتگو با خانواده ، فکر می کنم اکنون زمان بازنشستگی از تمام کریکت های حق رای دادن است. شرایط همه گیر و محدودیت های سفر ، با توجه به شرایط شخصی ام ، مشارکت کامل در کریکت فرانچایز را برای من دشوار می کند. برای سال آینده و به همین دلیل بهتر است اکنون این تصمیم را بگیرید.

“در روزهای اخیر ، من با رهبران هندی های بمبئی در حال آماده سازی برای حراج آینده بودم و آنها بسیار حمایت و درک می کردند. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از خانواده Ambani ، همه طرفداران حق رای دادن ما در هند بمبئی تشکر کنم. 12 سال فوق العاده

بهترین بازیکن IPL ، مالینگا ، از حق امتیاز کریکت دست می کشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *