نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

IPL قبل از سری Aus-Ind کامل نیست ، باعث آسیب دیدگی می شود: Langer newkerala.com # 7411

[ad_1]


بریزبن ، 13 ژانویه: جاستین لانگر ، سرمربی استرالیا روز چهارشنبه اعلام کرد که جو مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 عالی نیست ، زیرا او مسابقات غنی T20 را به دلیل آسیب دیدگی در بافت نرم بازیکنان مقصر دانست. سیزدهمین دوره IPL از 19 سپتامبر تا 10 نوامبر سال گذشته به دلیل همه گیری Covid-19 در امارات متحده عربی پشت درهای بسته برگزار شد ، در حالی که تور هند در استرالیا با اولین ODI از سه مسابقه در 27 نوامبر آغاز شد.

“من گفتم که این بقای سالم ترین تابستان خواهد بود. واقعاً جالب است که این تابستان چند مصدوم داشته است. ما از یک سری توپ سفید و آزمایش رنج می بریم … می توانم” من کمکی نمی کنم ، اما فکر می کنم IPL این سال احتمالاً زمان مناسبی برای هیچ کس نبود ، مطمئناً برای چنین مجموعه بزرگی مانند این مجموعه ، “گفت لانگر در حالی که قبل از آزمایش چهارم مرز فعلی ، غنائم گاواسکار ، در تعامل مجازی با رسانه ها صحبت می کرد.

استرالیا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که در دومین بازی یک روزه خود مقابل هند متحمل شد ، دیوید وارنر را برای یک ODI ، سه T20I و دو آزمایش اول از دست داد. وارنر حتی در سومین آزمایشی که انجام داد 100 درصد نبود.

از طرف دیگر ، هند نگرانی های زیادی در مورد آسیب دیدگی دارد. در حالی که نگران یاسپریت بومرا ، که عضله شکمش پاره شده است ، راویندرا جادئا (قبل از شکسته شدن انگشت شست مشکوک به کشش استخوان و ضربه مغزی قبل از آزمایش اول بود) و راویچندران آشوین (پشت) نیز با مشکل روبرو هستند.

ایشانت شارما و بهونشوار كومار نتوانستند به استرالیا صعود كنند زیرا در اثر IPL بهبود یافتند ، در حالی كه روهیت شارما تمام سری توپ های سفید و همچنین دو آزمایش اول را از دست داد ، زیرا همچنین از ناحیه آسیب دیدگی تاندون بهبود یافت. در IPL Wickdhim-batsman Wrididdan Saha موفق شد در مهلت مقرر بهبود یابد.

“من IPL را دوست دارم. اکنون به IPL نگاه می کنم همانطور که برای بازیکنان جوان کشورمان به کریکت شهرستان نگاه می کردم. بچه هایی که کریکت شهرستان بازی می کنند ، به آنها در توسعه کریکت کمک زیادی می کند. فکر می کنم با IPL بازیکنان ما همین است. این کمک می کند. “زمان این اتفاق ، به دلیل اتفاقی که برای Covid-19 افتاد ، احتمالاً کامل نبود. فقط می دانم آیا این آسیب دیدگی در هر دو تیم در طول تابستان تأثیر می گذارد.”

لانگر گفت که مدیریت تیم استرالیایی به دنبال بررسی آن قبل از سری های بعدی است.

وی گفت: “من مطمئن هستم كه این مورد را بررسی خواهیم كرد. كریكت استرالیا آن را دارد … ما بعد از این سریال یك روزه گفتیم كه باید آن را بازبینی كنیم. وقتی تمایل دارید بیشتر از حد معمول آسیب دیدگی داشته باشید ، مطمئناً ادامه آن را ادامه خواهید داد.” سرمربی استرالیا.

“بسیاری از این موارد ، می توانید بگویید ، حوادث یک باره است. منظور من این است که هندوستان و استرالیا مصدومیت بیشتری داشته اند. (محمد) شامی بازوی خود را شکست ، راوی (راویندرا جدایا) انگشت شستش را شکست ، وی افزود: آسیب های بافت نرم همان چیزی است که ما قصد بررسی آن را داریم. و من می خواهم بگویم که من مطمئن هستم که ما در مورد بسیاری از کارها ، همانطور که بعد از سریال به بیشتر موارد نگاه می کنیم ، به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

سری تست های چهار بازی در حال حاضر 1-1 است. برنده این مجموعه که قرار است روز جمعه در The Gabba آغاز شود ، از سونی شش ، سونی تن 1 و سونی تن 3 پخش خواهد شد.

IPL قبل از سری Aus-Ind ایده آل نیست ، منجر به آسیب دیدگی می شود: لانگر

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *