نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Idlis با طیف کاملی از newkerala.com # 10266 ارائه می شود

[ad_1]

نیویورک ، 18 ژانویه: آخرین باری که ما نام بتهای کرکی ، سفید ، سمبر ، بامیه و کاخ سفید را در چه جمله ای آورده ایم کی بوده است؟ ما در تاریخ 20 ژانویه به آنجا خواهیم رسید. از دیدگاه آشپزی ، سفرهای مادر معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور آمریکا Kamala Harris Shamala Gopalan از مدرس (چنای فعلی) و پدرش دونالد هریس از جامائیکا نزدیک به 60 سال پیش باعث ایجاد یک فرهنگ آشپزخانه مختلط شد که Kamala Harris با خود به خانه معاون رئیس جمهور آورده است.

همراه با آن idlis ، sambar ، بامیه ، مرغ سوخاری ، ساندویچ هایی با ماهی تن ذوب شده و Veep که یک متخصص نامناسب برای غذا است ، برای آشپزی Kamala Harris به همان اندازه مراقبه و شادی آور است.

کامالا هریس در خاطرات خود نوشت ، “مادرم به عنوان دانشمند آشپزی کرد”.

او “شکاف غول پیکر به سبک چینی که قبلاً بریده و کمدی پر از ادویه جات ترشی جات را توصیف می کند” توصیف می کند و دوست دارد که “بامیه بسته به نوع ادویه جات شما می تواند غذای روح یا غذای هندی باشد.”

هریس در دختری جوان عاشق بامیه شد ، یا ترد با یک ادویه کره و خردل سرخ کرد ، یا در خورشت گلدان در آشپزخانه مادرش در گچ زرد در اوکلند ، کالیفرنیا شناور شد.

بعداً ، در میان گروه متنوعی از دوستان و خانواده ، روشهای جدیدی برای پختن سبزیجات و قدردانی از غذای روح پدیدار شد ، اصطلاحی دقیقاً هنگام ملاقات والدین هریس و بعداً ازدواج در واژگان جمعی آمریکا.

در جلسه ای که از من در توییتر س asksال می کند ، کامالا در مورد این که چگونه idlis “با یک سمبار مشابه و بسیار خوب” از غذاهای مورد علاقه خود در هند جنوبی است صحبت می کند. هریس به یاد می آورد که چگونه مادرش هنگام سفر به هند ، “عشق به چیزهای خوب” را برانگیخت.

هریس بسته به زمینه ، هم چشم پوشی است و هم کم اهمیت. Idley به خوبی در این طراحی قرار می گیرد ، بسته به نوع روش شما ، یک آشپزخانه بقا یا بهشتی است.

Idli یک غذای سنتی تخمیر شده با برنج و یک ماده غذایی مبتنی بر گرم سیاه است که از هند جنوبی شروع می شود و به عنوان منبع پروتئین ، کالری و ویتامین ها ، به ویژه ویتامین های گروه B ، نقش مهمی در رژیم غذایی دارد.

Idli و دختر عموی او هر دو ریشه Shamala Gopalan و Kamala Harris هستند.

مدتها قبل از اینکه اتصال کامالا Besant Nagar را از شهر چنای به شهرت بین المللی برساند ، محله به املاک و مستغلات درجه یک در شهر تبدیل شد ، نرم ترین آنها آمد و معابد معروف هندو اختصاص داده شده به لرد گانشا ، فیل ، خدای شانس و لاکشمی ، الهه ثروت – از آنجا که کامالا نام خود را می گیرد.

موقعیت خانه پدربزرگ کامالا هریس در چنای ، بسانت ناگار ، دارای فروشگاه های بزرگ و کوچک بیکار است ، موروگان ایدلی از محبوب ترین ها است. Idli به هر کجا که بروید بی کار است – نرم ، گرد ، سفید و کرکی ، اما همانطور که کامالا هریس می گوید ، “با یک سمبار مشابه ، واقعا خوب” این راز است.

در خانه های هند ، این کیک گرد و برنج سفید یک کرایه اساسی است که برای چند روپیه در گاری های غذا در گوشه و کنار خیابان ارائه می شود ، این اولین چیزی است که هر روز صبح اجاق گاز را در میلیون ها خانه هند روشن می کند ، اکنون برای همه محکم است – منوی زمان برای موارد دلخواه اولین معاون رئیس جمهور هندوآمریکایی ایالات متحده.

بسیاری از شبکه های کامالا هریس کیفیت دانشجویی خوبی را که تقریباً در هر کاری انجام می دهد تضمین کرده است. او این مسئله را جدی گرفت وقتی مادرش به او گفت كه “نصف” كاری نكند.

و در آشپزخانه ، خوشحالی و تعهد او نسبت به جزئیات آنچه که او روی میز می گذارد در خدمت تعریف آمریکایی هندی با جزئیات بیشتر ، نحوه نمایش همه چیز در دستور العمل ها است. این دیگر کاری کلی یا غذای هندی نیست.

ادلی دایره کامل پیدا کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *