نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Google پشتیبانی از همگام سازی را از مرورگرهای شخص ثالث Chromium حذف خواهد کرد newkerala.com # 10119

[ad_1]


SAN FRANCISCO ، 17 ژانویه: Google کشف کرده است که کاربران مرورگرهای شخص ثالث Chromium ناخواسته به داده ها و سایر ویژگی های همگام سازی اختصاص داده شده برای Chrome دسترسی داشته اند.
برای جلوگیری از سو abuse استفاده در آینده ، Google اعلام کرده است که از 15 مارس دسترسی به رابط برنامه نویسی برنامه خصوصی Chrome (API) خود را محدود می کند.

با حذف دسترسی به Chrome Sync برای سایر مرورگرهای وب Chromium ، این توانایی آنها را برای ادغام API Chrome Sync برای همگام سازی داده های کاربران خود با تمام دستگاه هایی که به سیستم حساب Google خود وارد شده اند ، از بین می برد.

این غول جستجو در بیانیه ای گفت: “طی یک ممیزی اخیر ، متوجه شدیم که برخی از مرورگرهای مبتنی بر Chromium قادر به تلفیق ویژگی های Google مانند Chrome Sync و Click to Call هستند که فقط برای استفاده Google است.”

Google داده های قبلاً همگام سازی شده توسط این مرورگرهای شخص ثالث را حذف نخواهد کرد ، اما همچنین داده های جدید را پس از 15 مارس همگام سازی نخواهد کرد.

“برای کاربرانی که از طریق مرورگر شخص ثالث مبتنی بر Chromium به ویژگی های Google (مانند Chrome Sync) دسترسی پیدا کرده اند ، داده های آنها همچنان در حساب Google آنها در دسترس خواهد بود و داده هایی که به صورت محلی ذخیره کرده اند ، همچنان به صورت محلی در دسترس باشد. “

Google مشخص نکرد که کدام مرورگرها با استفاده از Chrome Sync شناسایی شده اند؟ اکثر مرورگرهای اصلی مبتنی بر Chromium یا مکانیسم های همگام سازی خود را دارند (Opera ، Brave و غیره) ، یا اصلاً همگام سازی ابری را ارائه نمی دهند.

Google برای حذف پشتیبانی همگام سازی از مرورگرهای شخص ثالث Chromium

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *