نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Google واحد توسعه بازی جدید Stadia را تعطیل می کند newkerala.com # 19904

[ad_1]


NEW DELHI ، 2 فوریه: گوگل اعلام کرده است که بخش توسعه بازی Stadia داخلی خود را تعطیل می کند زیرا درک بزرگی از فناوری خود توسط توسعه دهندگان و ناشران شخص ثالث برای ایجاد بازی های کلاس جهانی مشاهده می کند.
گوگل اظهار داشته است که در تهیه محتوای اختصاصی توسط تیم داخلی SGiamp خود سرمایه گذاری نخواهد کرد. E ، فراتر از بازی های برنامه ریزی شده در آینده نزدیک.

فیل هریسون ، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “با تمرکز بیشتر بر استفاده از پلت فرم شریک فناوری ما ، جید ریموند تصمیم گرفته است که Google را ترک کند و به دنبال فرصت های دیگر باشد. ، Google Stadia.

در ماه های بعدی ، بیشتر تیم SGiamp. E به سمت نقش های جدید پیش می رود.

هریسون روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “ما متعهد هستیم كه با این تیم با استعداد برای یافتن نقش های جدید و حمایت از آنها كار كنیم.”

اگر یک گیمر فعلی یا آینده Stadia هستید ، می توانید به بازی های Stadia و Stadia Pro ادامه دهید.

گوگل گفت که با راه اندازی موفقیت آمیز اخیر “Cyberpunk 2077” Stadia ، گیم پلی انواع دستگاه ها ، از جمله iOS ، سطح رو به رشد ادغام YouTube و برنامه های افزودنی جهانی ، مشخص است که فناوری Stadia اثبات شده و در مقیاس وسیعی کار می کند .

این شرکت گفت: “هدایت مجدد بازی ها به هر صفحه نمایش آینده این صنعت است و ما به سرمایه گذاری در Stadia و سیستم عامل اصلی آن ادامه خواهیم داد تا بهترین تجربه بازی در فضای ابری را برای شرکای خود و جامعه بازی ها ارائه دهیم.”

در سال 2021 ، گوگل گفت که تلاش خود را برای کمک به توسعه دهندگان و ناشران بازی در استفاده از فناوری این پلتفرم و تحویل مستقیم بازی ها به بازیکنان خود گسترش می دهد.

گوگل بخش توسعه بازی های داخلی Stadia را تعطیل می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *