نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Google از ویکی پدیا برای اطلاعات مطمئن در مورد نتایج جستجو استفاده کند newkerala.com # 20006

[ad_1]


دهلی نو ، 2 فوریه: در تلاش برای کمک به کاربران در تصمیم گیری آگاهانه از بستر جستجو ، Google اکنون یک نماد منو در کنار بیشتر نتایج نشان می دهد که افراد می توانند با استفاده از آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه یا ویژگی و از کجا اطلاعات را بیاموزند. .
در صورت موجود بودن ، مردم توضیحی در مورد وب سایت ویکی پدیا مشاهده می کنند که اطلاعات قابل اعتماد و رایگان در مورد ده ها میلیون سایت در وب را ارائه می دهد.

جی کی کرنز گفت: “اگر این سایتی است که قبلاً نام آن را نشنیده اید ، این اطلاعات اضافی می تواند زمینه یا آرامش خاطر شما را فراهم کند ، خصوصاً اگر به دنبال چیز مهمی مانند اطلاعات بهداشتی یا مالی هستید.”

مدیر محصول ، جستجو ، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت.

گوگل این ویژگی را به زبان انگلیسی در ایالات متحده برای دسک تاپ ، شبکه تلفن همراه و برنامه Google Android منتشر کرده است.

“امیدواریم این امر یادگیری نتایجی را که در Google مشاهده می کنید و یافتن مفیدترین اطلاعات برای شما را آسان تر کند.”

اگر وب سایتی در ویکی پدیا توضیحی نداشته باشد ، Google زمینه دیگری را که ممکن است در دسترس باشد به شما نشان می دهد ، مانند زمانی که Google برای اولین بار سایت را فهرست بندی می کند.

“شما همچنین می توانید سریعاً ببینید که آیا اتصال شما به سایت بر اساس استفاده از پروتکل HTTPS امن است ، که همه داده ها را بین وب سایت و مرورگری که استفاده می کنید رمزگذاری می کند تا به شما کمک کند تا در هنگام وبگردی ایمن بمانید.” او گفت. گوگل.

Google از ویکی پدیا برای اطلاعات مطمئن در مورد نتایج جستجو استفاده کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *