نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

GameStop غرق می شود ، توجه بیشتر می شود ، آزمایشگاه Redditors newkerala.com # 21989

[ad_1]

گیل به دلیل کارش به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار دارای مجوز و “مدیر آموزش سلامتی مالی” در شرکت بیمه MassMutual ، با یک تحقیق از یک ناظر قانونی در ماساچوست روبرو است. آخرین روز کار گیل 28 ژانویه بود ، اما او فیلم های یک ساعته ای از GameStop بالقوه را تا 22 ژانویه به خوبی پست کرد ، که تعداد زیادی “اگر او هنوز درگیر این کار باشد ، من هنوز آنجا هستم” را از طرف بی شماری از پیروان نکات سهام خود جذب کرد .

گیل به درخواستهای ارسال نظر در هفته گذشته پاسخ نداد. در همین حال ، سهام GameStop پس از رکورد بیش از 480 دلار ، در روز پنجشنبه همچنان نزول کرد و در حدود 60 دلار به پایان رسید. یک هفته پیش. GameStop سال را با 17 دلار شروع کرد.

“مایلم فکر کنم چند موقعیت دیگر از خود را به جای او تخلیه کنم!” مایک ، یک متخصص بازاریابی در اواسط 30 سالگی گفت که فقط ماه گذشته با انتشارات گیل روبرو شد. “هنوز هم برای او خوب بود ، او فرصتی را دید ، شرط بندی بزرگی انجام داد و حتی آنچه هنوز نگه دارد به جایی نمی رسد ، او چند میلیون دلار در دست دارد.”

مایک یک GameStop 30 دلاری را خریداری کرد ، به قیمت 31 دلار فروخت ، می گوید که آن را “لگد زد” ، خیلی زود بیرون آمد و وقتی اوج هیاهو شروع شد ، آن را خرید. دیگران اینقدر خوش شانس نیستند. بسیاری از افراد هنگامی که سهام در محدوده 300 USD بود و در نهایت سوزانده شد ، به اخبار پیوستند. این هفته ، گیل گفت که بدون توضیح دلیل ، از به روزرسانی های روزانه دست خواهد کشید.

“پایان نامه جیل” گیل این بود که GameStop تلاش خوبی برای کشف مجدد تجارت اصلی خود انجام داد ، که از آن با صفحه گسترده در کانال YouTube خود و در Reddit ، جایی که به عنوان DFV شناخته می شد ، مخفف “deepf____value” است که شامل اطلاعات مختصری است. .

در جامعه وال استریت ، استراتژیست های سهام توافق دارند که خرده فرهنگ بازرگانان فعال آنلاین متولد شده است تا اینجا بماند. فردریک کانن ، مدیر جهانی تحقیقات و مدیر ارشد استراتژیست سهام در کیف ، بریوت ، گفت: “دموکراسی بیشتر در بازار چیز بزرگی است … تازه کننده است.” جنگل. وی به IANS گفت: “این تجارت است ، این اساسی نیست.”

Cannon گفت حماسه GameStop برای بسیاری از افراد “آموزشی” نیز است. “منظورم این است که ، تنها چیزی که باید به مردم توضیح دهم که می دانم معمولی این است که بله ، سهام می تواند بیش از 100 درصد سهام خود را کوتاه کند. حتی اگر 100 درصد به علاوه کوتاه باشد ، اینطور نیست.” این سهام می تواند “به صفر برسد. من اتفاقاً در سال 2008 سهامهایی را پوشش دادم که 120 درصد سهام آنها معوق بود و در نتیجه بحران مالی به صفر رسیدند.”

در یک یادداشت تحقیقی ، تحلیلگران در Barclays Capital نوشتند که قسمت GameStop “زنگ بیداری بود که احتمالاً تأثیر مداومی بر مدل های تجاری سرمایه گذاران نهادی خواهد داشت.”

در همین حال ، بررسی شیدایی GameStop ادامه خواهد یافت. ماکسین واترز ، رئیس کنگره ، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس ، در 18 فوریه جلسه ای را با عنوان آموزنده ، “آیا بازی متوقف شده است؟” چه کسی در هنگام برخورد فروشندگان کوتاه ، رسانه های اجتماعی و سرمایه گذاران خرده فروشی برنده و از دست می دهد؟ “وزیر دارایی جانت یلن با تنظیم کنندگان مالی دیدار و در مورد GameStop و تأثیر آن بر سرمایه گذاران گفتگو کرد. آلیسون هرون لی ، سرپرست سرپرست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گفت که تنظیم کننده بورس در حال بررسی ترکیبی از عواملی است که منجر به افزایش ناگهانی سهام GameStop می شود ، از جمله اینکه آیا دستکاری بازار ترکیب شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *