نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

FBI بررسی می کند که آیا بازیگران خارجی از شورش های کاپیتول حمایت مالی کرده اند یا خیر: گزارش newkerala.com # 10054واشنگتن ، 17 ژانویه: بر اساس گزارش خبری که در یکشنبه
یک گزارش NBC News به نقل از یک مقام سابق و فعلی FBI گفته است که این آژانس “در نظر دارد 500000 دلار پرداخت بیت کوین را که ظاهراً توسط یک شهروند فرانسه به چهره های اصلی و گروه های راستگرای قبل از قیام پرداخت کرده است”. .

مقامات به NBC News گفتند که این پرداخت ها هفته گذشته توسط شرکتی که انتقال ارزهای رمزپایه را تجزیه و تحلیل می کند ، مستند و منتشر شده است.

هفته گذشته ، در اخطار مشترک FBI ، وزارت امنیت داخلی (DHS) و سایر آژانس های امنیتی گفته شد که پس از شورش سازمان یافته توسط حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ، “بازیگران روسی ، ایرانی و چینی تحت تأثیر فرصت را غنیمت شمرد و داستانها را در حمایت از منافع سیاسی خود در میان دوران ریاست جمهوری تقویت کند. “

این مقام فعلی FBI به NBC News گفت که آژانس لزوما مشکوک به دخالت روسیه در انتقال بیت کوین نیست ، که به نظر می رسد توسط یک برنامه نویس رایانه ای فرانسوی انجام شده است که در 8 دسامبر سال 2020 پس از انجام انتقال ، در اثر خودکشی درگذشت.

FBI و DHS هنوز در مورد گزارش NBC News اظهار نظر نکرده اند ، این در حالی است که تلاش های قانون اجرای قانون فدرال برای ردیابی و پیگرد اعضای اعضای اوباش در آشوب های 6 ژانویه صورت می گیرد.

هفته گذشته ، مایکل شروین ، یک وکیل آمریکایی ، گفت که مقامات با تحقیقات “دقیقاً مانند یک عملیات ضد تروریستی یا ضد جاسوسی قابل توجه بین المللی” رفتار کردند.

حمله به ساختمان کاپیتول در 6 ژانویه زمانی اتفاق افتاد که کنگره در جلسه بحث و بررسی درباره تصویب کالج انتخابات بود و جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شدند.

در اوایل روز مقابل پایتخت ، ترامپ خطاب به طرفداران خود خواستار میهن پرستان شد تا در برابر نتایج انتخابات سال 2020 موضع بگیرند.

در این شورش ها 5 نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس.

دفتر تحقیقات فدرال هشدار درباره برنامه های اعتراضات مسلحانه از 16 ژانویه تا 20 ژانویه در تمام 50 پایتخت ایالت و از 17 ژانویه تا 20 ژانویه ، روز افتتاح ، در پایتخت واشنگتن صادر کرده است.

حداکثر 25000 عضو گارد ملی توسط پنتاگون برای واشنگتن دی سی مجاز هستند که بیش از تعداد نیروهای مستقر در عراق و افغانستان است.

FBI در حال بررسی این است که آیا بازیگران خارجی بودجه شورش های کاپیتول را تأمین می کنند: گزارش

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *