نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

FBI بررسی می کند که آیا بازیگران خارجی از شورش های کاپیتول حمایت مالی کرده اند یا خیر: گزارش newkerala.com # 10054

[ad_1]


واشنگتن ، 17 ژانویه: بر اساس گزارش خبری که در یکشنبه
یک گزارش NBC News به نقل از یک مقام سابق و فعلی FBI گفته است که این آژانس “در نظر دارد 500000 دلار پرداخت بیت کوین را که ظاهراً توسط یک شهروند فرانسه به چهره های اصلی و گروه های راستگرای قبل از قیام پرداخت کرده است”. .

مقامات به NBC News گفتند که این پرداخت ها هفته گذشته توسط شرکتی که انتقال ارزهای رمزپایه را تجزیه و تحلیل می کند ، مستند و منتشر شده است.

هفته گذشته ، در اخطار مشترک FBI ، وزارت امنیت داخلی (DHS) و سایر آژانس های امنیتی گفته شد که پس از شورش سازمان یافته توسط حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ، “بازیگران روسی ، ایرانی و چینی تحت تأثیر فرصت را غنیمت شمرد و داستانها را در حمایت از منافع سیاسی خود در میان دوران ریاست جمهوری تقویت کند. “

این مقام فعلی FBI به NBC News گفت که آژانس لزوما مشکوک به دخالت روسیه در انتقال بیت کوین نیست ، که به نظر می رسد توسط یک برنامه نویس رایانه ای فرانسوی انجام شده است که در 8 دسامبر سال 2020 پس از انجام انتقال ، در اثر خودکشی درگذشت.

FBI و DHS هنوز در مورد گزارش NBC News اظهار نظر نکرده اند ، این در حالی است که تلاش های قانون اجرای قانون فدرال برای ردیابی و پیگرد اعضای اعضای اوباش در آشوب های 6 ژانویه صورت می گیرد.

هفته گذشته ، مایکل شروین ، یک وکیل آمریکایی ، گفت که مقامات با تحقیقات “دقیقاً مانند یک عملیات ضد تروریستی یا ضد جاسوسی قابل توجه بین المللی” رفتار کردند.

حمله به ساختمان کاپیتول در 6 ژانویه زمانی اتفاق افتاد که کنگره در جلسه بحث و بررسی درباره تصویب کالج انتخابات بود و جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شدند.

در اوایل روز مقابل پایتخت ، ترامپ خطاب به طرفداران خود خواستار میهن پرستان شد تا در برابر نتایج انتخابات سال 2020 موضع بگیرند.

در این شورش ها 5 نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس.

دفتر تحقیقات فدرال هشدار درباره برنامه های اعتراضات مسلحانه از 16 ژانویه تا 20 ژانویه در تمام 50 پایتخت ایالت و از 17 ژانویه تا 20 ژانویه ، روز افتتاح ، در پایتخت واشنگتن صادر کرده است.

حداکثر 25000 عضو گارد ملی توسط پنتاگون برای واشنگتن دی سی مجاز هستند که بیش از تعداد نیروهای مستقر در عراق و افغانستان است.

FBI در حال بررسی این است که آیا بازیگران خارجی بودجه شورش های کاپیتول را تأمین می کنند: گزارش

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *