نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

DuckDuckGo بیش از 100 میلیون درخواست جستجو روزانه دارد newkerala.com # 9975

[ad_1]


دهلی نو ، 17 ژانویه: هنگامی که افراد به سمت امنیت برنامه های پیام رسانی مانند تلگرام و سیگنال حرکت می کنند ، موتور جستجوی DuckDuckGo با حریم خصوصی برای اولین بار در تاریخ 12 ساله خود از 100 میلیون جستجوی روزانه پیشی گرفت. این شرکت در توئیت اخیر خود اعلام کرده است که بیش از 4 میلیون کاربر این برنامه را در فروشگاه برنامه های Android و iOS و در افزونه Chrome نصب کرده اند.

موتور جستجوی DuckDuckGo که در سال 2008 راه اندازی شد ، بسیار عقب تر از گوگل است ، اما جنجال های اخیر در مورد حریم خصوصی کاربران باعث شده تا جنبه های تلگرامی و سیگنال بیشتر شود.

DuckDuckGo به عنوان موتور جستجوی پیش فرض در بستر گفتگوی Tor Browser بسیار امن انتخاب شده و اغلب موتور جستجوی پیش فرض در حالت های مرور خصوصی چندین مرورگر دیگر است.

موتور جستجوی DuckDuckGo که در سال 2008 راه اندازی شد ، با تقریباً 50 میلیون جستجو در روز ، بسیار عقب تر از گوگل است ، در حالی که گوگل بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز را پردازش می کند.

مرورگر DuckDuckGo رمزگذاری هوشمندانه و جستجوی خصوصی را ارائه می دهد – همه آنها برای کار یکپارچه با جستجو و گشت و گذار کاربر در وب طراحی شده اند.

DuckDuckGo همچنین نسخه کاملاً به روز شده پسوند مرورگر و برنامه موبایل آن را معرفی کرد.

برنامه و برنامه افزودنی به روز شده اکنون در همه سیستم عامل های مهم – Firefox ، Safari ، Chrome ، iOS و Android – در دسترس است ، بنابراین کاربر می تواند به راحتی و فقط با یک بار بارگیری ، کلیه موارد اصلی حریم خصوصی مورد نیاز خود را در هر دستگاهی دریافت کند.

مرورگر DuckDuckGo و برنامه افزودنی برنامه تلفن همراه هنگام بازدید کاربر از وب سایت ، دارای درجه حریم خصوصی (AF) است.

این ارزیابی به کاربران این امکان را می دهد تا در یک نگاه ببینند که از چه میزان امنیت برخوردارند ، در جزئیات جستجو کنند و ببینند شرکت چه کسی را در تلاش برای ردیابی کاربر جلب کرده است و بیاموزد که چگونه اقدامات حفظ حریم خصوصی وب سایت اصلی را بهبود بخشیده است.

DuckDuckGo بیش از 100 میلیون جستجو روزانه است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *