نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Doug Emhoff ، مرد هیپ نهایی در Kamalas newkerala.com # 10343

[ad_1]

نیویورک ، 18 ژانویه: در یک اعزام دسامبر 2020 ، مجله اپرا اولین جنتلمن دوم (آینده) آمریکا ، داگ امهوف را “بهترین ابرمردی که لیاقت همه ما در یک شریک زندگی است” توصیف کرد همانطور که گفته بود. همسر هریس Kamala شغلی ، شکستن سد. حتی اگر غرق نشود ، ایمف در نقش جدید خود ، یک ویرانگر سد خواهد بود.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، هنگامی که هریس را به عنوان معاون خود معرفی کرد ، به طور خلاصه موضوع را لمس کرد ، اما اظهارات وی در مورد مشخصات فنی بود ، این واقعیت که اموف اولین آقایی بود که آمریکا تاکنون شناخته است.

اما چیز دیگری وجود دارد که اِمف را به شدت متمرکز می کند ، گرمای خاصی را که با هریس در اختیار دارد ، و هر دو احساس راحتی می کنند تا مقدار زیادی از آن را در جمع به اشتراک بگذارند.

عکس امهف را در 7 نوامبر 2020 از “من خیلی افتخار می کنم با تو” با دو قلب و دو پرچم آمریکایی بگیرید که تصویری از او را در آغوش گرفتن هریس در برابر یک علفزار سبز در حال چرخش همراه می کند.

یا او یک تی شرت را که خانم معاون رئیس جمهور در یک فروشگاه کنار جاده در واشنگتن نوشته بود ، برداشت

همه می فهمند که این روابط عمومی عالی است ، اما این نیز درست است که ما در چهار سال گذشته خیلی از آن روحیه صریح را ندیده ایم.

علائم مشخص است ، در چهار مورد بعدی تعداد زیادی از آنها را بدست خواهیم آورد.

امهوف همچنین اولین یهودی خواهد بود که شوهر دوم (یا اولین) خواهد بود.

هریس و امهوف اولین زوج نژادی خواهند بود که به عنوان رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور جایگزین می شوند و امهوف نیز مانند جیل بایدن تدریس می کند در حالی که هریس برای معاون رئیس جمهور کار می کند.

امهوف با سخنرانی های “اختلافات حقوقی سرگرمی” ترم آینده بهار در دانشگاه جورج تاون آغاز می شود. علاوه بر این ، امهوف به عنوان یک عضو افتخاری در موسسه حقوق و سیاست های فناوری جورج تاون لوو خدمت خواهد کرد.

مدتها قبل از انتخابات سال 2020 ، امهوف اعلام کرد که همکاری با شرکت حقوقی بین المللی DLA Piper را کنار می گذارد.

بیوگرافی وی در وب سایت این دفتر حقوقی وی را مردی توصیف می کند که به همان اندازه در “رسیدگی به پرونده های پر مخاطب در جامعه یا یک مشاور قابل اعتماد در پشت صحنه” تبحر دارد. این آخرین نقشی است که امهوف اکنون در آن بازی خواهد کرد.

اِهوف قبلاً به خاطر گفتن ساده ترین چیزها به شهرت رسیده است – برای حمایت به جای توصیه به هریس ، برای افتخار به موفقیت هایش و برای پریدن درست زمانی که ترول ها رنگ دیگری دارند یا اقلیت هستند.

وقتی اوباش حملات آنلاین به جیل بایدن آمدند ، با اصرار بر اینکه او باید پیشوند “دکتر” خود را کنار بگذارد ، این همان چیزی است که ایموف گفت. دانشجویان و آمریکایی ها در سراسر کشور. این داستان هرگز برای یک مرد نوشته نشده است. “

در حال حاضر همه نشانه ها وجود دارد که نشان می دهد Emhoff بهترین تشویق کننده هریس خواهد بود.

“شوهر مغرور کامالا هریس” قدم برگزیده وی در پله برقی است.

در روند جلب توجه خود به همسرش ، امهوف قبلاً عادی سازی این ایده را آغاز کرده است که احترام به شغل و زندگی زنان عملی زور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *