نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

covid-19 همه گیر ، مثبت covid-19 ، تایلند

[ad_1]

اپیدمی Covid-19 در تایلند سریعتر و پیچیده تر پیشرفت می کند زیرا موارد مثبت به سرعت در طی یک دوره کوتاه مدت افزایش می یابد. تاکنون ، تایلند 121 مورد جدید از جمله 94 مورد را در جامعه ثبت کرده است که در مجموع 6141 مورد رخ داده است.

covid1.jpg
Ca Covid-19 به شدت افزایش یافت ، تایلند هشدار داد که وضعیت جدی تر است.

در مدت کوتاهی که بیش از 1200 نفر در بازار میگو در Mahachai زندگی و کار می کردند ، ساموت ساخون ، استانی در جنوب غربی بانکوک ، از نظر ویروس کرونا مثبت بود و به بزرگترین شیوع امروزه تایلند تبدیل شد. .

از زمان آغاز اولین پرونده در ساموت ساهون در اواسط دسامبر ، تایلند آزمایشات گسترده ای را آغاز کرده و منطقه را تا حدی مسدود کرده است.

و از آنجا که اکثر افراد مثبت فاقد علائم یا علائم بسیار خفیف هستند ، تشخیص این شیوع زودتر دشوار است.

covid4.jpg
کادر پزشکی در ساموت ساخون نمونه برداری کردند. عکس: AP.

تایلند عفونت های جدیدی را کشف کرده است که همزمان با الگوی همه گیر در بسیاری از کشورهای اروپایی وجود دارد: مهاجران ، پناهندگان ، افراد بی خانمان و افرادی که در محله های فقیرنشین تنگ تحت تأثیر بدترین بیماری همه گیر زندگی می کنند.

پیش از شیوع ساموت ، ساوهون تایلند تنها 4331 مورد Covid-19 داشت. سخنگوی Taweesilp گفت موارد مربوط به بازارهای میگو در استان ساموت ساخون در 38 استان دیگر کشف شده است.

دکتر ویچان پاون ، مدیر انستیتوی کنترل بیماری در شهر ، گفت که کارگران مهاجر در ساموت ساهون می توانند دلیل بروز جدیدترین عفونت در بازار میگو باشند.

covid.jpg
از کارگران مهاجر برای Covid-19 در Samut Sahon نمونه برداری شد. عکس: رویترز.

ویچانگ گفت كه از طریق تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیكی ، انستیتوی افشای كار مهاجر میانمار واقعاً می تواند منبع شیوع نگرانی فعلی در تایلند باشد.

این فرض بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل Covid-19 است. نتایج آزمایش نشان داد که 90٪ بیماران کارگران مهاجر از میانمار ساکن منطقه ساموت ساخون بودند. این موسسه همچنین تجزیه و تحلیل ژن های ویروسی را در این بیماران برای تعیین منشا و زمان هر بیمار آغاز کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *