نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Covid-19 ، شیوع جدید ، مثبت covid-19 ، فشار جدید covid-19

[ad_1]

مقامات چینی گفتند که 11 مورد جدید Covid-19 در شهر Shijiazhuang در استان هبی وجود دارد. علاوه بر این ، 30 مورد وجود داشت که از نظر ویروس کرونا بدون نشان دادن علائم مثبت بود.

تعداد موارد Covid-19 تحت درمان در هبی به 19 نفر رسید. محققان در حال تحقیق درباره منشا شیوع ویروس کرونا در این استان هستند.

co.jpg
پکن 10 منطقه در منطقه شونی را مسدود کرده است. عکس: رویترز.

برخی از مناطق در Shijiazhuang در حال حاضر پر خطر شناخته می شوند ، نیاز به قرنطینه سخت و اقدامات آزمایشی دارند. مناطق مختلف شهری با 3 مورد طبقه بندی شده به عنوان ریسک متوسط.

در گزارش 5 ژانویه توسط آژانس بهداشتی چین ، این کشور دو مورد داخلی را نیز در استان لیائونینگ و دیگری را در پکن ، پایتخت کشف کرد. 16 مورد بیماری وارداتی در کل کشور ثبت شده است.

تعداد کل موارد Covid-19 در چین تا 87183 مورد بوده است که 4643 مورد کشنده بوده است. چین عفونت ویروس کرونا را به خودی خود با علائم و بدون آن می شمارد.

مقامات چینی از کارگران خارجی در مراکز اقتصادی این کشور خواسته اند تا در سال جدید قمری در سال 2021 به خانه باز نگردند.

این زمان هر ساله بزرگترین “مهاجرت” یا “منبع خوش شانسی” در جهان نیز خوانده می شود ، زمانی که صدها میلیون چینی پس از یک سال کار در خارج از خانه به خانواده های خود بازمی گردند.

علاوه بر این ، پکن قصد دارد حدود یک هفته زودتر از حد معمول به دانشجویان تعطیلات تعطیلات بدهد. همچنین به گردشگران توصیه می شود در فصل تعطیلات از پایتخت دیدن نکنند.

co2.jpg
کارکنان آزمایشگاه در حال پردازش نمونه های بیمار Covid-19 در پکن ، چین. عکس: شهرداری تان هوآ.

مقام پایتخت در پکن گفت ، پیش از این ، 6 دهکده ، 3 ساختمان و یک پارک صنعتی در منطقه شونی وجود داشت که مسدود شده بودند.

پکن 16 مورد از عفونت ویروس تاج و 3 مورد بدون علامت را ثبت کرده است که بیشتر آنها در منطقه Thuan Nghia است. سخنگوی شهر گفت: “تلاش برای جلوگیری و کنترل Covid-19 در پایتخت باید یک رژیم اضطراری را آغاز کند.”

پس از کشف عفونت های جدید Covid-19 ، مقامات پکن اقدامات شدیدی را برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام دادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *