نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Chloe Grace Moretz فوق العاده است ، معتقد است مایکل پنا newkerala.com # 22009

[ad_1]

پنا یک مالک هتل به نام ترنس را ترسیم می کند که می خواهد تبلیغات خوبی داشته باشد ، در حالی که مورتز به عنوان سازمان دهنده رویداد کایلا در فیلم دیده خواهد شد.

“کلوئی فوق العاده است. او مدتها درگیر ماجرا بود و وقتی که ما در حال فیلمبرداری بود هنوز فقط 22 سال داشت. او بسیار آماده می آید و همیشه در آستانه بازی است و دامنه خوبی دارد. او می داند چگونه بزرگ شود و بماند بسیار پایین به زمین. و همکاری با او بسیار عالی بود. “

“در فیلم ، شخصیت من ، ترنس ، واقعاً می خواهد این عروسی را چشمگیر کند ، زیرا این بزرگترین عروسی است که Royal Gate در مدتی ترتیب داده است ، و او می داند که تبلیغات واقعا خوب خواهد بود – برای او شخصاً ، او همچنین از هتل بسیار مراقبت می کند زیرا پدرش در آنجا کار می کرد. اما بیش از همه ، او می خواهد از دنیا صعود کند. به همین دلیل واقعاً برای او بسیار مهم است که خوب کار کند. ”

پنا گفت: “او یک کشتی کاملاً تنگ را رانندگی می کند ، باید آتش را به چپ و راست خاموش کند و با افراد مختلف برخورد کند.” سپس کایلا ظاهر می شود و شناخت کافی از او ندارد ، مشکل موش بود و او ناگهان تام را استخدام کرد و سپس ، می دانید ، همه جهنم از بین می رود. “

این فیلم ترکیبی از اکشن زنده و انیمیشن است و همچنین بازیگران این مجموعه شامل راب دلانی ، کالین یوست و کن یونگ و ناشی شاردا هستند.

این فیلم به کارگردانی تیم استوری ، فرارهای دو نفره شیطان گربه تام و موش جری را بارگیری مجدد می کند. پروژه برادران وارنر. تصاویر در هند در 19 فوریه به زبان های انگلیسی ، هندی ، تامیل و تلوگو منتشر خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *