نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Chappell newkerala.com # 18728 می گوید ، هند به عنوان یک بازی برتر برابر انگلیس آغاز خواهد شد

[ad_1]


دهلی نو ، 31 ژانویه: یان چاپل ، کاپیتان سابق استرالیا معتقد است که هند به دلیل حمله آنها با “سرعت بولینگ با کیفیت” و بالاترین مرتبه ثابت “در یک سری آزمایش های آینده برابر انگلیس” به عنوان یک محبوب انتخاب خواهد شد “. هند پس از پیروزی چشمگیر تیم Border-Gavaskar مقابل استرالیا با اطمینان بالا وارد یک سری چهار بازیه خواهد شد. میزبانان همچنین با اضافه شدن پرایم باتسمن و سرپرست ویرات کولی پشتیبانی می شوند ، که برای استقبال از اولین فرزند خود در سه تست آخر Down Under شرکت نکرده است.

از طرف دیگر انگلیس به هدایت جو روت نیز احساس می کند می توانند در سال 2012 موفقیت تیم انگلیس را تکرار کنند ، زیرا آنها اخیراً در سری دو آزمایش سریلانکا را شکست دادند.

“هند پس از پیروزی هیجان انگیز مقابل استرالیا ، غلبه بر همه موانع ، به عنوان محبوب انتخاب خواهد شد. وقتی نام ویرات کوهلی را به دستور خمیر اضافه می کنید ، تیم ناگهان جلیقه ضد گلوله می گیرد. هنگام افزودن نام های R Ashwin ، Hardik Pandya و Ishant Sharma چاپل در ستون خود برای ESPNcricinfo نوشت: “به لیست بازیکنان موجود ، هند ظاهر بی نظیری پیدا می کند.”

کاپیتان سابق استرالیا معتقد است که سفارش عالی درجه یک هند می تواند در این سری تست ها که از 5 فوریه در چنای آغاز می شود ، به نفع میزبان باشد.

“در تروئیكای هند ، شوبمن گیل چشمگیر ، روهیت شارما با استعداد اما ناقص و چتشوار پوجارا تسخیر ناپذیر وجود دارد كه آنها را از بزرگترین سفارش در انگلیس جلوتر می اندازد.”

طبق گفته این بازیکن 77 ساله ، میانگین نظم هر دو تیم به یک اندازه قوی است.

“Ajinkya Rahane ، Rishabh Pant و اضافه شدن احتمالی Pandya ، فرصت های خوبی را برای استفاده کامل از هر شروع خوب در اختیار هند قرار می دهد. توانایی سرعت بخشیدن به نتیجه تقریباً به همان اندازه توانایی ساخت 20 نوار برای برنده شدن در مسابقات آزمون مهم است. “گفت: نمازخانه.

“انگلیس به طور مشابه با استوکس و جاس باتلر به عنوان سلاح های مهلک قرار گرفته است. بازگشت نهایی اولی پاپ به ماهیت تهدیدآمیز این قسمت از خط ضرب و شتم اعتباری می بخشد. اما عزیمت باتلر پس از تنها یک آزمایش و بازگشت احتمالی راویندرا جاجا در تیم هند مقیاس ها را بیشتر به نفع میزبان تکان خواهد داد. “

چپل گفت ، هند دارای یک حمله سرعت بولینگ با سرعت عمیق است ، همانطور که در سری اخیر در استرالیا نشان داده شده است.

چپل گفت: “حضور آرچر ، همراه با مهارت ها و تجربه های جیمی اندرسون و استوارت برود ، بی سر و صدا ، معمولاً به انگلیس در بخش سرعت می رسد.”

وی افزود: “با این حال ، پیشرفت هند در این گروه با عملکرد آنها در مقایسه با حمله بسیار ستودنی استرالیا در دو سری خارج از خانه متوالی نشان داده شده است.”

چپل می گوید هند به عنوان یک بازی برتر برابر انگلیس آغاز خواهد شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *