نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Cardi B آهنگ جدید جدید را منتشر می کند newkerala.com # 20950

[ad_1]

روز سه شنبه ، هیت ساز 28 ساله اعلام کرد که آهنگ جدیدش در روز جمعه حذف خواهد شد. وی با ورود به اینستاگرام ، کاور این آهنگ را به اشتراک گذاشت و عنوان خود را با عنوان “تک آهنگ جدید من” UP “در حال سقوط است این جمعه! بیایید GOOOOOO. “

در توییتر ، خواننده رپ برنده گرمی از شنوندگان قدیمی موسیقی خود تشکر کرد و نوشت که حضور آنها در طول آزمایش او باعث تسلی خاطر بود.

وی قبل از افشای وضعیت احساسی خود شروع کرد: “من می خواهم از همه طرفدارانم و همه کسانی که صمیمانه از من حمایت می کنند تشکر کنم.”

کاردی افزود: “بیش از یک ماه است که برای این هفته آماده می شوم. متأسفانه امروز احساسی را که می خواستم احساس کنم احساس نمی کنم. بسیار خوشحالم که تو خوشبخت هستی و فقط می دانم که انجام این کار چون برای من خیلی سخت است. “

در توییت دوم ، کاردی ادامه داد: “من انسان هستم و معتقدم که قدرتمند هستم ، اما گاهی اوقات خیلی زیاد است. من نمی توانم به اندازه کافی از هوادارانم بخاطر انتخاب من و محکم ماندن تشکر کنم ، واقعاً خیلی زیاد است.”

با این حال ، مشخص نیست که رپر در زندگی شخصی خود چه کرده است ، اما بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با ستاره متحد می شوند و می نویسند که او و موسیقی او را دوست دارند.

هفته گذشته ، این ستاره ناامیدی خود را از تأمین هزینه آزمایش های مکرر COVID-19 برای خود و تیمش چند بار در هفته ابراز داشت.

“هر بار که تست می کنیم ، هر کدام حدود 250 دلار است. این یک کار جدی جدی است. این ضروری است زیرا اگر شما در فضای من باشید و COVID بگیرید ، می توانم از من شکایت شود … اگر من تبلیغ کنم و COVID بگیرم ، از یک شرکت می توان شکایت کرد ”

اوایل ماه سپتامبر ، کاردی پس از سه سال ازدواج درخواست طلاق از همسر و خواننده رپ خود ، افست را داد. جدایی آنها پس از اتهام خیانت افست اتفاق افتاد ، اما کاردی در ماه اکتبر به طلاق خاتمه داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *