نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Cardi B آهنگ جدیدی منتشر می کند ، خداحافظ 2020 newkerala.com # 22523

[ad_1]

این خواننده رپ 28 ساله با علامت گذاری اولین آهنگ برای سال 2021 پس از فیلم پرفروش سال گذشته “WAP” ، آهنگ جدید خود “Up” را منتشر کرد. این ویدئو او را در یک گورستان برای خداحافظی از سال 2020 می بیند در حالی که او لباس های شنیع را که از آنها به عنوان لباس تشییع جنازه برای یک سال گذشته ذکر کرده بود ، خداحافظی می کند.

ستاره “Hustlers” در اینستاگرام افتتاح شد و گزیده ای از موزیک ویدئوی خود را به همراه متن شعر به عنوان عنوان خود به اشتراک گذاشت. او نوشت: “سگ ها دود می خواهند تا وقتی که آن را به بالای در بیاورم!” او نوشت. “به آن عوضی بگو ، عقب ، نفس او بوی جنس اسب می دهد!”

به عنوان یک پست تشکرآمیز ، شوهر کاردی افست نیز در اینستاگرام پرید و همراه با همان ویدئو نوشت: “هم اکنون !!!!! شما بسیار شگفت انگیز هستید ، بسیار خلاق و زیبا هستید. شما کارهای زیادی را انجام دادید ، هیچ کس می بیند که آیا من هستم “پرادا شما !!! “با استفاده از سه شکلک چشم قلب.

این خانم صحنه از کانون توجهات اکران شد. موسیقی ویدئوی وی طی ده ساعت از زمان انتشار در یوتیوب ، بیش از 2 میلیون بازدید داشته است.

به گزارش E! اخبار ، هنگام مصاحبه ای که قبل از انتشار این ویدیو از یوتیوب پخش شد ، کاردی گفت کارگردان تانو موینو در یک عکسبرداری دو روزه در ماه دسامبر از آن فیلمبرداری کرده است.

در متن آهنگ جدید ، برنده گرمی همچنین گفت: “بزرگترین الهام برای این آهنگ ، من آهنگ بدتری می خواستم. احساس کردم آخرین آهنگم خیلی سکسی است. … من می خواستم یک کار گانگستر تر ، لوس تر انجام دهم. “

همانطور که او در جریان مصاحبه با Zane Lowe در Apple Music ، که همزمان با انتشار این ویدیو منتشر شد ، از ریشه آخرین آهنگ خود ایده ای ارائه داد ، وی گفت: “آخرین آهنگ من بسیار سکسی ، بسیار سکسی بود ، بنابراین من همیشه دوست دارم آهنگ های بعدی ام با آهنگ قبلی متفاوت باشد. اگر بالا باشد ، پس گیر کرده است. همان جایی است که من می خواستم با این رکورد آن را بردارم “، به نقل از E! News.

خواننده “مانی” همچنین اشاره کرد که آلبوم بعدی او می تواند با این واقعیت پیچیده باشد که دوست دارد فوراً آلبوم را تور کند و هنوز مشخص نیست که چه زمانی کنسرت های زنده در میان همه گیر شدن از سر گرفته می شود. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *