نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

CAA مریلین مانسون را به اتهام سوusing استفاده از ایوان راشل وود ، newkerala.com # 21076 ، متهم کرد

[ad_1]

به گزارش ورایتی ، CAA تایید کرده است که این ستاره را آزاد کرده است. منسون سالها در CAA بوده و آژانس نمایندگی وود را نیز بر عهده دارد.

علاوه بر CAA ، شرکت ضبط Lans Vista Recordings منسون ، که در پشت سه آلبوم اخیر او بود ، ساعاتی پس از آخرین اتهامات وود ، وی را نیز اخراج کرد.

سخنگوی شبکه های AMC نیز به ورایتی تأیید کرد که یک قسمت از مجموعه گلچین شوودر با عنوان “Creepshow” با بازی منسون از بین رفته است. و Starz که “خدایان آمریکایی” را روی آنتن می برد و در این فصل مانسون نقشی مکرر دارد ، ویرایش مجدد اپیزود پیش رو را برای حذف مجدد آن انجام داده است.

انتقال به همکاری دیگر با مانسون پس از آن صورت گرفت که وود و چهار زن دیگر ادعا کردند توسط این خواننده 52 ساله مورد آزار جنسی ، جسمی و روحی قرار گرفته اند.

وود اغلب وقتی از مانسون می گوید که از خشونت خانگی که در طی سالها جان سالم به در برده صحبت می کند. وود و مانسون در سال 2007 ، زمانی که او 19 ساله و او 38 ساله بود ، با روابط عمومی روبرو شدند. آنها در سال 2010 نامزد کردند ، اما در همان سال از هم جدا شدند.

وود در اوایل صبح دوشنبه در یک پست اینستاگرامی گفت: “نام متجاوز من برایان وارنر است که در دنیا به او مریلین مانسون نیز می گویند. او از نوجوانی شروع به کوتاه کردن موهای من کرد و سالها به شدت مرا آزار داد. در اطاعت دستکاری شده است. من آماده هستم که با ترس از انتقام ، تهمت یا اخاذی زندگی کنم. من اینجا هستم تا این مرد خطرناک را فاش کنم و بسیاری از صنایعی را که به او فرصت داده اند قبل از اینکه بتواند زندگی بیشتر را نابود کند ، فرا می خوانم. که دیگر سکوت نخواهد کرد. “

مانسون دوشنبه شب در یک پست اینستاگرامی به ادعاهای وود پاسخ داد.

وی نوشت: “بدیهی است که هنر من و زندگی من مدتهاست که مورد مناقشه قرار می گیرند ، اما این ادعاهای اخیر تحریف وحشتناک واقعیت برای من است.”

وی افزود: “روابط صمیمی من همیشه با شرکای همفکر کاملاً منطبق بوده است. مهم نیست که چگونه – و چرا – اکنون دیگران تصمیم می گیرند گذشته را نادرست معرفی کنند ، این حقیقت است.”

در مورد ورایتی ، وود در مقاله ای از رولینگ استون در سال 2016 درمورد زنده ماندن از تجاوز جنسی و خشونت خانگی صحبت کرد و روی این موضوعات تمرکز کرد. محدودیت های مربوط به خشونت خانگی تا پنج سال از سه سال. فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، این قانون را در اکتبر سال 2019 امضا کرد و از ژانویه سال 2020 به اجرا درآمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *