نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

CA newkerala.com # 20699 می گوید ، این برنامه به عنوان میزبان مجموعه های آزمایشی ارائه می شود ، اما CSA قبول نکرد

[ad_1]

IANS / 10 ساعت پیش

ملبورن ، 3 فوریه: یک روز پس از به تعویق انداختن سریال پیشنهادی سه مسابقه مقابل آفریقای جنوبی در ماه مارس ، مدیر عامل موقت کریکت استرالیا نیک هاکلی تأیید کرد که پیشنهادی برای میزبانی پروتئاز برای سری Test ارائه شده است ، اما کریکت آفریقای جنوبی قبول نکرد ، با استناد به دیگران.

در روز سه شنبه ، CSA پس از به تعویق انداختن تور کریکت استرالیا در ماه آینده تور خود در این کشور ابراز ناامیدی کرد ، اگرچه میزبان ها تنظیمات انحصاری این مجموعه را انجام دادند.

“ما کار زیادی با CSA انجام داده ایم و از دیشب راه حل داریم ، بنابراین در هفته ها و ماه های آینده که می توانیم برنامه را دوباره برنامه ریزی کنیم کار خواهیم کرد. به نقل از هاکلی ، ESPNcricinfo گفت: ما پیشنهاد میزبانی این سریال را در اینجا دادیم ، اما CSA روشن كرد كه آنها تعهدات بسیاری دیگر نیز دریافت كرده اند و با دوره های قرنطینه و موارد مشابه ، این عملی نیست.

“ما مکان های خنثی را با جزئیات زیاد کشف نکردیم ، این سوال که آیا شما فکر می کنید یک مکان بی طرف در کجاست و در بسیاری از حوزه های قضایی چالش هایی وجود دارد ، بنابراین ما مطمئناً پیشنهاد میزبان رسمی و CSA را ارائه دادیم که از آن احترام می گذاریم ، کاملاً روشن شده موقعیت خود را ادامه دادند و به کار ادامه دادند تا سعی کنیم آن را عملی کنیم. اما ما به مرحله ای رسیدیم که مردم شروع به تحمل هزینه ها کردند ، مردم مجبور شدند قبل از عزیمت پروتکل ها را تهیه کنند و در مرحله آماده سازی وارد محیط بیولوژیکی در آفریقای جنوبی شوند. “

وی گفت که کریکت استرالیا همه چیز را امتحان کرده است ، اما “خطر باقیمانده” به آنها اجازه نمی دهد تصمیم دیگری بگیرند.

“من فکر می کنم که ما هر شلیک کردیم ، بعداً نمی توانستیم آن را ترک کنیم ، اما در پایان خطر باقی مانده ، عواقب ، اگر مثبت شویم ، احتمال مثبت شدن ، به این معنی است که ما واقعاً راه حل دیگری نداریم” هاکلی گفت

در بیانیه ای روز سه شنبه ، گراهام اسمیت ، کاپیتان سابق آفریقای جنوبی و مدیر کنونی CSA کریکت گفت که تصمیم کریکت استرالیا ناامید کننده است.

وی گفت: “ما از تصمیم CA بسیار ناامید شده ایم. CSA در هفته های گذشته خستگی ناپذیر تلاش کرده است تا اطمینان حاصل كند كه انتظارات هر CA را برآورده می كنیم.”

“او قرار بود طولانی ترین تور BSE باشد ، شامل یک سری تست سه مسابقه ای ، که قرار است در اواخر ماه با ورود استرالیا آغاز شود. بنابراین مطلع شدن از تصمیم CA در ساعت یازده ناامید کننده است ،” اضافه شده است.

به تعویق افتادن این سریال به این معنی است که نیوزیلند اولین تیمی است که در فینال مسابقات قهرمانی جهان آزمون (WTC) که در ژوئن سال جاری در لردن لندن برگزار می شود ، صعود می کند. برای صعود به استرالیا ، آنها اکنون به نتیجه یک سری تست چهار مسابقه ای بین هند و انگلیس بستگی دارد که از جمعه در چنای آغاز می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *