نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Bumrah در بریزبن بازی خواهد کرد ، حتی اگر 50٪ در newkerala.com # 6834 جا بیفتد

[ad_1]


توسط Baidurjo Bhose ، دهلی نو ، 12 ژانویه: هر روز که می گذرد ، آسیب ها در هند بدتر می شوند و آخرین لیست در لیست ، Jasprit Bumrah ، بالای موهای بالای سر است که دچار کشش شکم است. اما رهبری تیم کاملاً مشخص است که وی حتی اگر توانایی 50 درصدی را داشته باشد ، در تصمیم گیری درباره این مجموعه هدایت حمله را بر عهده خواهد داشت. منابع آگاه از پیشرفت هدایت تیم در گفتگو با ANI اظهار داشتند که سه روز وقفه وجود دارد و بومرا در زمین بازی بیرون خواهد رفت ، حتی اگر مجبور باشد این سریال را برای انگلیس از دست بدهد ، که در زیر می آید.

“ذهن خود را برای این یک شریک حفظ کنید. ما معتقدیم که دوره استراحت سه روزه به اندازه کافی خوب است که به او کمک می کند تا برای آزمایش چهارم در The Gabba کاملا آماده باشد. حتی اگر بتواند 50 درصد بازی کند ، او بازی را انجام می دهد. هدف ما این است که با پیروزی 2-1 بازگردیم. “

وقتی منبع از وی س askedال شد که آیا اسکن انجام شده است ، نه گفت. حمله هند قبلاً محمد شامی – یک بازو شکسته – و امش یداو – یک مصدومیت از ناحیه گوساله – را در جریان این سری و با سطح سری 1-1 از دست داده است ، تیم از اهمیت آزمون نهایی که از 15 ژانویه آغاز می شود ، می داند.

با این حال ، تیم هند خدمات قهرمان آزمایشی در سیدنی ، هانوما ویهاری را از دست خواهد داد ، زیرا وی دارای پارگی درجه 2 در پایین پای راست خود است.

در حالی که مشکل عضله همسترینگ ویهاری قابل توجه بود ، بسیاری از مردم نمی دانستند که حتی صبح روز دوشنبه اشوین نیز با مشکل روبرو شد. این موضوع بعداً توسط همسرش پریتی در شبکه های اجتماعی فاش شد. “این مرد شب گذشته با سوزن سوزن شدن وحشتناک در پشت و دردی باورنکردنی به رختخواب رفت. او که صبح امروز از خواب بیدار شد نمی توانست از جای خود بلند شود. او نمی توانست خم شود و بندهای کفش خود را ببندد. من از آنچه @ تعجب می کنم ashwinravi99 امروز کشید “، وی پس از پیروزی در توییت خود نوشت.

کاپیتان تازه وارد آجینکیا رهانه یکی از اولین کسی بود که ویهاری و اشوین را به خاطر تلاش هایشان برای نجات این مسابقه ستایش کرد.

“این به خوبی برنده شدن در یک مسابقه آزمایشی است که وقتی به خارج از کشور می آیی و یک مسابقه از این قبیل بازی می کنی ، واقعاً ویژه بود. تبریک به آشوین و ویهاری به روشی که می خواستند ، پوجارا ، روهیت ، پنت ، همه به دلیل اما ویهاری و اشوین مقصر بودند که سرانجام 2.5 ساعت وقت گرفتند. “

رهانه در مورد 23 شوت ویهاری که به 161 توپ رسید ، گفت: “ببینید ، ویهاری در سه آزمایش گذشته بسیار خوب بود. او نتیجه خوبی نگرفت اما امروز همه ضربه ویژه او را دیدیم. فکر می کنم ضربه او از 100 سالگی خاص تر بود ، راهی که پس از مصدومیت می جنگید ، انگیزه نشان می داد و در آنجا برای تیم آویزان بود. این واقعا خوب بود ، همه چیز در مورد آنچه تیم می خواست و شایسته شناخت برای راه بود ، این واقعاً ویژه بود که می دیدم او چگونه با آسیب دیدگی خود کنار آمد. “

Ind vs. Aus: “بومرا حتی در صورت 50٪ مناسب بودن در بریزبن بازی خواهد کرد”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *