نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Bumrah بسیار مهم برای Gabba ، می تواند طول را راحت تر از سایرین تنظیم کند newkerala.com # 8126

[ad_1]


دهلی نو ، 14 ژانویه: بولر با سرعت جاسپریت بومرا هرگز مثل الان برای آزمایش چهارم و آخرین مرحله در گبا ، که جمعه شروع می شود ، بیشتر مورد نیاز تیم هند قرار نگرفته است.
بولینگ راست دست ، که از تنش شکمی رنج می برد و یک شروع کننده مشکوک است ، نه تنها به این دلیل مورد نیاز است که تنها باتری باقیمانده است که هند برای آخرین بار در سالهای 19-2018 در استرالیا برنده سری Test شد. همچنین به آن احتیاج دارد زیرا تنها کسی است که می تواند با سهولت بیشتری با طول مورد نیاز برای درب گبا تنظیم شود.

هند پس از شش سال فاصله در حال تست در گبا است. در تیم فعلی فقط چهار بازیکن از تیم وجود دارد که در سال 2014 درجا بازی کرده اند و سه نفر از آنها خفاش هستند؟ چتسوار پوجارا ، آجینکیا رهانه و روهیت شارما.

تنها بولری که در گبا بازی کرده است ، آر اشوین ، یک چرخنده است.

او اردوگاه خود را در هند بدون بولر سریع ترک کرد ، که در یکی از ایده آل ترین و پیچیده ترین درهای بولینگ در استرالیا قرار داشت.

عرفان پاتون ، بولینگ هند سابق ، ویکت گابا را چالش برانگیز توصیف می کند ، اما در آن بومرا به راحتی می تواند با تمام بولینگ های هند ، از جمله کسانی که مصدوم به خانه بازگشته اند ، سازگار شود.

“در سطوح استرالیایی مانند گبا ، طول ایده آل برای بتمن ها کمی بیشتر است – چیزی حدود 25 اینچ بیشتر از بتسمان نسبت به ویکت هایی که اینجا در خانه داریم ، بیان کنید. در اینجا فکر می کنم بومارا برای هند بسیار مهم است. موفقیت در استرالیا زیرا او در طول کامل کاسه می زند (طول خمیر) طول مورد نیاز در بریزبن (یا پرت) برای او بسیار راحت تر از هر سالن بولینگ هند (از جمله مجروحان) است. من فقط باید کمی تنظیم کنم ، “پاتون به IANS گفت.

بومرا معمولاً توپ را فقط هفت و هشت فوت در مقابل ضرببان قرار می دهد ، این امر بازی جلو و راه رفتن روی پاهای عقب را برای بازیگر سخت می کند. او می تواند یورکر را تقریباً به میل خود تحمل کند. بنابراین انجام این تنظیم برای او احتمالاً راحت تر خواهد بود.

پاتان گفت که دروازه در گبا با سایر موارد در استرالیا مانند آدلاید متفاوت است ، زیرا سطح آن بیشتر شبیه هند است و طول خوب کمی به دیگ بخار تغییر می کند. بنابراین ، سطوحی مانند آدلاید ، ملبورن و سیدنی ، که در این هفته کمک بولینگ نمی کردند ، برای هندی ها سازگارتر است.

مانوج پرابهاکار ، شرکت کننده سابق هند ، مشکلات سازگاری پیدا کرده است.

“وقتی برای آزمایشات به استرالیا سفر کردم (اولین و تنها بار) ، فهمیدم که بسیاری از وسایلی که قبل از ورود ویکت در هندوستان مرا به پای من می آورد از بالای کنده های آنجا بالاتر می رود. بنابراین من باید مطابق با آن تنظیم کنم و توپ را بالاتر ببرم.” ، او گفت.

در سریال Prabhakar در استرالیا بازی می کند ؟؟ در سال 1991-92 هیچ مربی متخصص ، تحلیل گر فیلم و تورهای مکرر خارج از کشور وجود نداشت. بنابراین بازیکنان ترک کردند تا در طول تور چیزهایی را به تنهایی یاد بگیرند.

اکنون ، داده ها و آموزش های تخصصی مفید هستند.

س Theال این است که آیا برای تسریع حمله احتمالی به سرعت تازه کار کافی خواهد بود؟

بومرا برای گبا بسیار مهم است ، می تواند طول را راحت تر از سایرین تنظیم کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *